Wyprzedaże, przeceny: buty do biegania Nike, New Balance, Asics

Za chwilę wraca wiosna, a wraz z nią moda na bieganie. Odpowiednie buty biegowe warto kupić już teraz, żeby skorzystać z posezonowych wyprzedaży. Buty do biegania Nike, New Balance i Asics, które noszą gwiazdy są teraz w atrakcyjnych cenach.

Buty Nike to jedne z najpopularniejszych butów do biegania. Nike Air Zoom Pegasus, Nike Fly, Nike Free, Nike Free RN Flyknit to tylko niektóre z modeli, które na treningi zakładają ambasadorki marki - Joanna Jóźwik czy Anna Lewandowska. Poniżej wybrałyśmy modele w stylu tych gwiazd, które teraz kupisz taniej:

Kolaż, Joanna Jóźwik, InstagramKolaż, Joanna Jóźwik, Instagram Kolaż, Joanna Jóźwik, Instagram Kolaż, Joanna Jóźwik, Instagram

Buty New Balance kojarzą nam się z butami na co dzień z charakterystycznym "N" z boku. New Balance to również uznana firma, która produktuje buty do treningu i biegania. W reklamie wystąpiła Heidi Klum. Teraz modele butów do biegania New Balance znajdziesz w przecenie:

Kolaż, Heidi Klum, InstagramKolaż, Heidi Klum, Instagram Kolaż, Heidi Klum, Instagram Kolaż, Heidi Klum, Instagram

Tej firmy nie musimy przedstawiać miłośnikom biegania - Asics, japońska firma, która specjalizuje się w butach do biegania dla zawodników i sportowców też teraz jest w przecenie:

Kolaż, Reese Witherspoon, InstagramKolaż, Reese Witherspoon, Instagram Kolaż, Reese Witherspoon, Instagram Kolaż, Reese Witherspoon, Instagram

Więcej butów i akcesoriów do biegania:

Więcej o:
Copyright © Agora SA