Wyprzedaż: buty adidas Stan Smith i adidas Superstar, które noszą gwiazdy

adidas Stan Smith i adidas Superstar to dwa najmodniejsze i najpopularniejsze modele butów sportowych. Gwiazdy, takie jak Kinga Rusin, Ewa Chodakowska czy Gigi Hadid polubiły ten model i często nosiły go w 2017 roku. Mamy dobrą informację - w 2018 będzie on równie modny!

adidas Stan Smith i adidas Superstar są teraz w wyprzedaży! Te kultowe modele białych butów to hit wśród gwiazd. Zobacz, w jakich stylizacjach one je noszą.

Kinga Rusin ostatnio pochwaliła się zdjęciem ze słonecznej Hiszpanii, gdzie zaprezentowała stylizację w jej ulubionych "beżo-różach". Do lekkiej kurtki puchowej założyła beżowy sweter, jasne spodnie cygaretki i piękne buty, które bardzo przypomniają model adidas Stan Smith. Buty pasują do reszty stylizacji, są bowiem utrzymane w tonacji pastelowej. 

kolaż, Instagram, Kinga Rusinkolaż, Instagram, Kinga Rusin kolaż, Instagram, Kinga Rusin kolaż, Instagram, Kinga Rusin

Bardzo podobny model do tego, który ma na sobie gwiazda znajdziesz teraz o 130 zł taniej:

Ewa Chodakowska, jako ambasadorka adidas ma w szafie chyba każdy model butów tej marki. adidas Superstar wybrała z elementem dekoracyjnym w pastelowe kwiaty. Do tego długa, obszerna spódnica, bluza sportowa i mała torebka w mocnym kolorze. 

kolaż, Instagram, Ewa Chodakowskakolaż, Instagram, Ewa Chodakowska kolaż, Instagram, Ewa Chodakowska kolaż, Instagram, Ewa Chodakowska

Gigi Hadid słynie ze swojego codziennego klasycznego stylu przełamanego sportowymi dodatkami. Tutaj Gigi wybrała model adidas Superstar z czarnymi paskami i zestawiła go z obcisłymi spodniami rurkami i ciekawą, granatową marynarką. Ten model butów jest teraz przeceniony o 20 proc.

kolaż, Instagram, Gigi Hadidkolaż, Instagram, Gigi Hadid kolaż, Instagram, Gigi Hadid kolaż, Instagram, Gigi Hadid

Więcej inspiracji:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.