Buty w stylu Lewandowskiego na zimę. Same przecenione modele

Robert Lewandowski jest jednym z najlepiej ubranych piłkarzy, który swoim stylem inspiruje miliony fanów. Robert świetnie wygląda zarówno na co dzień, jak i w wydaniu eleganckim.

Obejrzałyśmy ostatnie zdjęcia na Instagramie Roberta Lewandowskiego i wybrałyśmy trzy stylizacje, którymi można się zainspirować zarówno przy stylizacjach na co dzień, jak i tych eleganckich.

Pierwszy look to połączenie najmodniejszego modelu butów w tym sezonie, czyli karmelowych traperów z kurtką typu bomber. Do tego stonowane dodatki - bluza z kapturem i ciemnoszare jeansy. Buty w stylu Roberta kupicie sporo taniej, sprawdźcie:

kolaż, Instagram, Robert Lewandowskikolaż, Instagram, Robert Lewandowski kolaż, Instagram, Robert Lewandowski kolaż, Instagram, Robert Lewandowski

Druga stylizacja jest nieco bardziej młodzieżowa. Robert lubi białe sneakersy i często nosi te marki Nike (poniżej bardzo podobny model, w przecenie). Do tego czerwona bluza, kurtka i szare jeansy.

kolaż, Instagram, Robert Lewandowskikolaż, Instagram, Robert Lewandowski kolaż, Instagram, Robert Lewandowski

Tutaj mamy bardziej klasyczne wydanie. Robert z Anią pojawili się na evencie promującym zegarki. Robert wybrał granatowy garnitur, do tego czarna koszula i szare sztyblety, które już wcześniej u niego widzieliśmy.

kolaż, Instagram, Robert Lewandowskikolaż, Instagram, Robert Lewandowski kolaż, Instagram, Robert Lewandowski kolaż, Instagram, Robert Lewandowski

Więcej butów w stylu Roberta Lewandowskiego:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.