Khloe Kardashian, Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek w tej samej sukience! Znalazłyśmy niemal identyczną i mamy 3 propozycje, jak ją nosić

Khloe Kardashian, Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek-Majdan postawiły na dokładnie taką samą sukienkę! Wszystkie gwiazdy wybrały projekt marki Self-Portrait. Ta różowa kreacja kosztuje niecałe 500 euro, czyli około 2 tysięcy złotych. My znaleźliśmy dla was bardzo podobna, ale 6 razy tańszą. Zobaczcie, gdzie ją kupić i jak ją nosić na 3 różne sposoby!

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgosia Rozenek często wybiera kreacje w odcieniu jasnego różu, który dodaje dziewczęcego uroku, odejmuje lat i sprawia, że cała stylizacja prezentuje się niezwykle lekko i elegancko. Gwiazda postanowiła do sukienki marki Self-Portrait dodać podobne dodatki - okulary i pierścionek z dodatkiem pudrowego różu.

.. www.instagram.com/m_rozenek www.instagram.com/m_rozenek

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec z trendami jest na bieżąco i w jej szafie również znalazła się sukienka, na punkcie której oszalały gwiazdy. Z naturalnym makijażem, prostą fryzurą i delikatną biżuterią prezentuje się perfekcyjnie!

.. www.instagram.com/nataliasiwiec.official www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian również wybrała sukienkę, którą nosi Siwiec i Rozenek i założyła ją na baby shower swojej siostry Kim Kardashian. Dobrała do niej szpilki w metalicznym odcieniu, które optycznie wyszczupliły łydki i wydłużyły nogi.

.. www.instagram.com/khloekardashian www.instagram.com/khloekardashian

Zobacz też inne modele sukienek!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.