Sportowy styl księżnej Kate. Trzy dokładnie te same modele butów sportowych w rozsądnych cenach

Styl Kate Middleton jest podziwiany przez miliony kobiet na całym świecie. Nic dziwnego, że to co założy księżna od razu znika z półek sklepowych! Kate, w odróżnieniu od innych kobiet polityki, lubi swobodne stylizacje i sportową elegancję.

Kate Middleton to ikona stylu, mimo że nosi nie tylko szpilki i sukienki. Kate jest podziwiana właśnie za swoją sportową elegancję. Za to, że nie boi się założyć butów sportowych i wziąć udziału w biegu czy wystąpić na gali charytatywnej w tenisówkach i kurtce parce. Zobacz, jakie trzy modele butów sportowych miała na sobie Kate. Uwaga! Znalazłyśmy dokładnie te same modele!

Kate Middleton rok temu wybrała tenisówki marki Mint Velvet w kolorze jasnej szarości. Brytyjska marka, sprzedawana w ponad 30 butikach w Wielkiej Brytanii i Irlandii (a także w Dubaju), została założona, żeby ułatwić kobietom ubieranie się w swobodnym stylu i dobieranie poszczególnych elementów dobrej jakości. Kate skórzane buty marki Mint Velvet założyła ponad rok temu i zestawiła je z prostym swetrem z widoczną fakturą i cienoniebieskimi dżinsami. Do tego - jak zawsze - delikatna biżuteria, w tym pierścionek zaręczynowy.

Poniżej znajdziesz buty Mint Velvet ze skóry i weluru w pastelowych kolorach 40 proc. taniej, sprawdź:

Kate Middleton w butach Mint Velvet, zdjęcie ze storny: www.independent.ieKate Middleton w butach Mint Velvet, zdjęcie ze storny: www.independent.ie Kate Middleton w butach Mint Velvet, zdjęcie ze storny: www.independent.ie Kate Middleton w butach Mint Velvet, zdjęcie ze storny: www.independent.ie

Wiadomo nie od dziś, że Kate jest wysportowana i lubi rywalizację. Dlatego w lutym 2017 roku, podczas treningu do London Marathon w Queen Elizabeth Olympic Park stanęła na starcie ze swoim mężem Williamem i jego bratem - Harrym i wzięła udział w krótkim biegu. Kate założyła popularne buty New Balance z różowym logotypem. Do tego ciepła kurtka i czarne legginsy. Nie moglo zabraknąć delikatnej biżuterii.

Poniżej buty New Balance w stylu Kate przecenione prawie o połowę.

Kate Middleton w butach New Balance, zdjęcie ze strony: footwearnews.comKate Middleton w butach New Balance, zdjęcie ze strony: footwearnews.com Kate Middleton w butach New Balance, zdjęcie ze strony: footwearnews.com Kate Middleton w butach New Balance, zdjęcie ze strony: footwearnews.com

Trzecia propozycja to klasyczne białe trampki Superga, w których Kate wystąpiła podczas odwiedzin Sail and Life Training Society, organizacji, która pomaga dzieciom przez sport. Kate zestawiła je z ciepłą kurtką parką i jej ulubionymi czarnymi dżinsami. Superga to włoska firma, która istnieje od ponad 100 lat i jako jedna z pierwszych produkowała buty z gumową podeszwą. 

Model butów Superga, który wybrała księżna Kate jest teraz mocno przeceniony, sprawdź:

Kate Middleton w  butach Superga, zdjęcie ze strony: footwearnews.comKate Middleton w butach Superga, zdjęcie ze strony: footwearnews.com Kate Middleton w butach Superga, zdjęcie ze strony: footwearnews.com Kate Middleton w butach Superga, zdjęcie ze strony: footwearnews.com

Więcej propozycji w stylu Kate Middleton:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.