Pastelowe ubrania sportowe! Przegląd najładniejszych modeli z wyprzedaży

Wybierając strój na trening w sezonie zimowym zrezygnuj z ciemnych, ponurych ubrań i postaw na pastele. Subtelne, jasne barwy pozytywnie nastroją cię podczas ćwiczeń i pozwolą przezwyciężyć sezonowe zmęczenie.

Spodnie dresowe

Zapotrzebowanie na spodnie dresowe zdecydowanie wzrasta wraz ze spadkiem temperatury. Kiedy na dworze robi się chłodniej, rezygnujemy z szortów oraz cienkich legginsów na rzecz wygodnych i ciepłych spodni treningowych. Najbardziej popularnym kolorem jest oczywiście szary - dresy w tym odcieniu to uniwersalne i ponadczasowe rozwiązanie, na które decyduje się większość z nas. My proponujemy jednak, by w tym sezonie postawić na pastele. Błękit, delikatny beż czy pudrowy róż to barwy, które zredukują stres i pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie.

Kolaż / Pastelowe ubrania sportowe / Materiały partnerów

Bluzy

Ciepła bluza to obowiązkowy element garderoby, kiedy jesienią lub zimą wybieramy się na trening. Nawet jeśli podczas ćwiczeń na siłowni czy w sali fitness jesteśmy rozgrzane i w zupełności wystarcza nam tylko sportowy top, to przed wyjściem na dwór koniecznie musimy założyć bluzę. Nagła zmiana temperatur i chłodny wiatr w połączeniu ze spoconym ciałem to gwarancja szybkiego przeziębienia. Pamiętaj, że ciepła bluza to must-have każdej zimowej stylizacji sportowej! Teraz kupisz ją przecenioną nawet o połowę.

Kolaż / Pastelowe ubrania sportowe / Materiały partneraKolaż / Pastelowe ubrania sportowe / Materiały partnera Kolaż / Pastelowe ubrania sportowe / Materiały partnera Kolaż / Pastelowe ubrania sportowe / Materiały partnera

Koszulki sportowe

Koszulka sportowa to bardzo ważny element każdego stroju na trening. Najlepiej, jeśli jest wykonana z oddychającego materiału dobrze odprowadzającego wodę, który zapewni nam maksymalny komfort podczas ćwiczeń. Najczęstszym wyborem wśród pań są koszulki i topy sportowe w ciemnych, stonowanych kolorach, które dobrze komponują się z większością stylizacji. My proponujemy, aby stawiać także na delikatne pastele, które dodają uroku każdemu zestawowi i dobrze dopasowują się do wszystkich typów urody. Zobaczcie modele z wyprzedaży, które teraz kupicie za bezcen!

Kolaż / Pastelowe ubrania sportowe / Materiały partneraKolaż / Pastelowe ubrania sportowe / Materiały partnera Kolaż / Pastelowe ubrania sportowe / Materiały partnera Kolaż / Pastelowe ubrania sportowe / Materiały partnera

Zobaczcie także pastelowe buty sportowe !

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.