Buty, w których trenują gwiazdy fitness. Zobaczcie w czym ćwiczy Lewandowska, Chodakowska i Dziurska!

Odpowiednie obuwie sportowe to podstawa udanego treningu. Zobaczcie jakie buty wybierają Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska oraz Kasia Dziurska i zainspirujcie się stylem trenerek!

Tysiące kobiet biorą przykład z trenerek fitness i zgodnie z ich zaleceniami dbają o swoje ciało, zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. Dla wielu fanek są też inspiracją w kwestii sportowych stylizacji. Panie często wybierają to samo obuwie i ubrania treningowe, co ich ulubione trenerki, ufając nie tylko ich gustowi, ale także wiedzy na temat profesjonalnych butów i odzieży. 

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska jako ambasadorka marki Adidas najczęściej zakłada na trening buty właśnie tej marki. Trenerka posiada kilka różnych par, dzięki czemu zawsze może dopasować obuwie do swoich sportowych stylizacji. Jednym z jej ulubionych modeli są buty w kolorze białym, których uniwersalna barwa świetnie współgra z każdym strojem sportowym.

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerów Kolaż / Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerów Kolaż / Źródło: www.instagram.com/chodakowskaewa / Materiały partnerów

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wierna jest firmie Nike , której buty nosi nie tylko na trening, ale także na co dzień. Trenerka posiada zarówno profesjonalne obuwie sportowe tej marki, jak lifestylowe modele, które często łączy z casualowymi i eleganckimi stylizacjami. Do zestawu w kolorze czarnym Lewandowska dobrała buty o błękitnym odcieniu.

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/annalewandowskahpba / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.instagram.com/annalewandowskahpba / Materiały partnerów Kolaż / Źródło: www.instagram.com/annalewandowskahpba / Materiały partnerów Kolaż / Źródło: www.instagram.com/annalewandowskahpba / Materiały partnerów

Kasia Dziurska

Ulubiona firmą Kasi Dziurskiej, zajmującą się produkcją obuwia sportowego, jest New Balance . Buty tej marki są cenione nie tylko za wygodę i komfort, który zapewniają, ale też za rozbudowaną kolorystykę. Sama trenerka posiada wiele modeli o różnych barwach, które na różne sposoby komponuje ze swoimi sportowymi stylizacjami. Tym razem Dziurska zdecydowała się na buty w kolorze czarnym, które pasują praktycznie do każdego zestawu.

Kolaż / Źródło: www.instagram.com/kasia_dziurska / Materiały partnerówKolaż / Źródło: www.instagram.com/kasia_dziurska / Materiały partnerów Kolaż / Źródło: www.instagram.com/kasia_dziurska / Materiały partnerów Kolaż / Źródło: www.instagram.com/kasia_dziurska / Materiały partnerów

Zobaczcie inne modele butów sportowych ulubionych marek gwiazd fitness!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.