Mała czarna na sportowo!

Mała czarna to podstawowy element garderoby, który ma w swojej szafie chyba każda kobieta. Wbrew pozorom możemy zakładać ją nie tylko na specjalne okazje czy ważne uroczystości, ale także na co dzień. Zobacz nasze stylizacje, w których podpowiadamy, jak nosić małą czarną na sportowo!

Zwykła, czarna sukienka stworzona przez Coco Chanel w latach 20. szybko stała się światowym trendem, aktualnym po dziś dzień. Mała czarna jest niezwykle funkcjonalnym elementem kobiecej garderoby. Sukienka ta jest uniwersalna i w zależności od potrzeby może być zarówno stylową kreacją wieczorową, jak i zwyczajnym strojem na co dzień. Bardzo elegancka w swej prostocie, może spełniać różne funkcje w zależności od dobranych dodatków. Mała czarna daje bardzo dużo możliwości - nadaje się na każdą okazję i jest odpowiednia dla kobiet w każdym wieku.

Z T-shirtem

Mała czarna wygląda znakomicie nie tylko w eleganckich stylizacjach. Spokojnie możesz łączyć ją także z casualowymi elementami garderoby, tworząc w ten sposób modne zestawy w stylu althleisure. Sukienka na cienkich ramiączkach będzie świetnie współgrać z prostym T-shirtem i butami sportowymi. W połączeniu z czapką z daszkiem i praktycznym plecakiem będzie wyglądać oryginalnie i stylowo.

Kolaż / Źródło: www.heytheresam.com, autor: brak informacji / Materiały partneraKolaż / Źródło: www.heytheresam.com, autor: brak informacji / Materiały partnera Kolaż / Źródło: www.heytheresam.com, autor: brak informacji / Materiały partnera Kolaż / Źródło: www.heytheresam.com, autor: brak informacji / Materiały partnera

Z trampkami

Duża cześć kobiet nie przepada za wysokimi szpilkami i dużo lepiej czuje się w zwyczajnych trampkach. I choć świetnie pasują one do jeansów i sportowych outfitów, to równie dobrze wyglądają w połączeniu z sukienkami. Razem z kurtką jeansową i elegancką torebką będą tworzyć bardzo kobiecy i zarazem wygodny zestaw na co dzień.

Kolaż / Źródło: www.i.pinimg.com, autor: brak informacji / Materiały partneraKolaż / Źródło: www.i.pinimg.com, autor: brak informacji / Materiały partnera Kolaż / Źródło: www.i.pinimg.com, autor: brak informacji / Materiały partnera Kolaż / Źródło: www.i.pinimg.com, autor: brak informacji / Materiały partnera

Z kurtką bomber

Mała czarna w połączeniu z butami sportowymi i bomberką, to najlepszy wybór dla wszystkich kobiet, które chcą wyglądać sexy i jednocześnie czuć się w swoim stroju komfortowo. Dopasowana sukienka zestawiona z luźną kurtką to duet, który podkreśli kobiecą stronę twojej stylizacji, jednocześnie zapewniając ci dużo swobody i wygody. 

Kolaż / Źródło: www.lolobu.com, autor: brak informacji / Materiały partneraKolaż / Źródło: www.lolobu.com, autor: brak informacji / Materiały partnera Kolaż / Źródło: www.lolobu.com, autor: brak informacji / Materiały partnera Kolaż / Źródło: www.lolobu.com, autor: brak informacji / Materiały partnera

Zobacz więcej ubrań i butów sportowych, z którymi możesz łączyć małą czarną!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.