Najlepsze buty do biegania na jesień

Buty sportowe to bardzo ważny wybór, a odpowiedni model posłuży ci nawet na kilka lat. Dzisiaj podpowiemy jakie obuwie do biegania przyda ci się na sezon jesienny.

Zanim zaczniesz biegać, warto wybrać do tego odpowiednie obuwie. Wiadomo jednak, że modeli i kolorów jest mnóstwo i nie łatwo dopasować coś od razu. Pamiętaj, że mimo tego, wygląd to nie wszystko i przed kupnem tego jedynego modelu musisz zwrócić uwagę na wiele aspektów. Waga buta, elastyczność, stopień amortyzacji, to tylko kilka z tych ważniejszych rzeczy, dzięki którym odczujesz stuprocentowy komfort podczas biegania. Kolor też odgrywa jakąś rolę w całości, ale to nie efekt wizualny jest najważniejszy. Producenci obuwia sportowego co raz bardziej skupiają się na indywidualnych potrzebach biegaczy. W zależności od twojej budowy i masy ciała, pokonywanych kilometrów, terenu na którym biegasz, znajdziesz model, który jest dopasowany do ciebie.

New Balance

New Balance to najstarsza marka na świecie specjalizująca się przede wszystkim w obuwiu do biegania. Zważając na to, jak bardzo są zachwalane, nie można im zarzucić złej jakości wykonania i komfortu. W swoich najnowszych modelach, stosują co raz to nowsze, innowacyjne rozwiązania i materiały. Obuwie jest co raz lżejsze, co jest bardzo ważne w przypadku tych, które są przeznaczone typowo do biegania. Kolory też przykuwają wzrok, dlatego jeśli zależy ci również na pozytywnym efekcie wizualnym, wybierz model z oferty New Balance.

Kolaż / Materiały partnera / New BalanceKolaż / Materiały partnera / New Balance Kolaż / Materiały partnera / New Balance Kolaż / Materiały partnera / New Balance

Reebok

Jeśli zamierzasz dużo biegać po twardej nawierzchni (chodniki itp.), wybierz obuwie marki Reebok. Odpowiedni poziom amortyzacji to bardzo ważna rzecz, a ta firma z pewnością wie, jak projektować obuwie, aby zadowoliło nawet najbardziej niezdecydowanego klienta. Musisz jednak pamiętać, że wygoda to umowna kwestia, dlatego nie warto sugerować się propozycją konkretnego modelu. Jeśli jesteś zainteresowana polecanym przez kogoś typem obuwia, przyjrzyj się najpierw całej kolekcji dedykowanej do uprawianej przez ciebie dyscypliny. Warto wspomnieć, że Reebok jest bardziej dostępny cenowo niż inne marki, a jakością wcale nie odbiega od tych droższych.

Kolaż / Materiały partnera / ReebokKolaż / Materiały partnera / Reebok Kolaż / Materiały partnera / Reebok Kolaż / Materiały partnera / Reebok

Adidas

Adidas to bardzo ceniona marka sportowa na całym świecie. Ich obuwie ma w sobie praktycznie wszytko, co potrzebne do szczęścia. Już od wielu lat kuszą sportowców dobrą ceną, wysoką jakością wykonania, modnymi kolorami, można by tak wymieniać jeszcze bez końca. Ale skupimy się na najważniejszych rzeczach dla biegaczy. Jeśli szukasz obuwia z odpowiednią amortyzacją, elastycznym materiałem, dobrym przepływem powietrza (stopa nie powinna się nadmiernie pocić) to trafiłaś idealnie. Adidas spełni te wszystkie wymagania, a ty będziesz zadowolona z efektu podczas wykonywanego treningu.

Kolaż / Materiały partnera / AdidasKolaż / Materiały partnera / Adidas Kolaż / Materiały partnera / Adidas Kolaż / Materiały partnera / Adidas

Więcej butów znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.