Sportowa kolekcja od Calvina Kleina - luksusowe ubrania na trening

Calvin Klein to jeden z najbardziej znanych amerykańskich projektantów. Jego kolekcje niezmiennie plasują się na szczytach popularności, za każdym razem przynosząc firmie rekordowe zyski. Zobaczcie ubrania ze sportowej linii Calvina Kleina i zainspirujcie się jego prostym stylem!

Calvin Klein jest znanym amerykańskim projektantem i niekwestionowanym autorytetem w kwestii kreowania światowych trendów. W 1968 roku w wieku 26 lat założył swoją firmę Calvin Klein Inc. , która uważana jest za jedną z najbardziej ekskluzywnych marek na świecie. Początkowo projektował on tylko damskie płaszcze, lecz już w latach 70. rozszerzył swoje kolekcje także o ubrania sportowe oraz linię jeansów. W późniejszych latach Calvin Klein znacznie rozwinął swoją firmę i zajął się także produkcją odzieży męskiej, bielizny, perfum oraz dodatków.

T-shirty

Calvin Klein jako pierwszy wprowadził na rynek kolekcję ubrani i perfum uniseks. Wyprodukował jeansy i T-shirty uniwersalne, które mogli nosić zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Odzież ta zyskała rekordową popularność i stała się charakterystycznym elementem marki Calvin Klein. Również zapach CK One, który był pomysłem znanego projektanta, stał się pozycją kultową. Perfumy damsko-męskie podbiły serca milionów!

Odzież sportowa

Marka Calvina Kleina stale się rozwija, zapewniając swoim klientom modne i stylowe ubrania na każdą okazję. W kolekcjach znanego projektanta znajdziemy eleganckie stroje na wyjątkowe okoliczności oraz odzież sportową, którą możemy nosić zarówno na trening, jak i na co dzień. Wygodne i praktyczne ubrania wykonane z materiałów wysokiej jakości, będą nam służyć przez długi czas, zapewniając nie tylko komfort, ale także styl zgodny z najnowszymi trendami.

Więcej o:
Copyright © Agora SA