Streetwear - sportowe ubrania w miejskim stylu

Streetwear to styl, który nie podąża za aktualnymi trendami. Podkreśla indywidualność, oryginalność i niewymuszony luz. Inspirując się modą uliczną stworzyliśmy trzy stylizacje w sportowym stylu. Sprawdźcie!

Streetwear początkowo utożsamiany był z modą młodzieżową, lecz już dawno temu przestał mieścić się w tym schemacie. "Moda uliczna" to przede wszystkim wygoda i pełna dowolność w tworzeniu stylizacji. Charakteryzuje się łączeniem różnych stylów i nieszablonowymi rozwiązaniami. Street fashion łączy w sobie luz, szyk i oryginalność - pozwala na wyrażanie siebie i swojej indywidualności.

Prosto i wygodnie

Streetwear to styl bazujący na prostocie. Wygodne i praktyczne zestawy to podstawa tego nurtu. Jeśli chcesz stworzyć funkcjonalny zestaw w miejskim stylu postaw na jeansy i luźny T-shirt. Przetarcia, dziury, łaty - wszystko dozwolone. Do całości dobierz buty sportowe oraz czapkę z daszkiem, która będzie znakomitym dopełnieniem stylizacji. Zrezygnuj też z wysublimowanych dodatków i postaw na minimalizm.

Kolaż / Źródło: www.omgoutfitideas.com, autor: brak informacji / Materiały partneraKolaż / Źródło: www.omgoutfitideas.com, autor: brak informacji / Materiały partnera Kolaż / Źródło: www.omgoutfitideas.com, autor: brak informacji / Materiały partnera Kolaż / Źródło: www.omgoutfitideas.com, autor: brak informacji / Materiały partnera

Miejski szyk

Elegancka sukienka i sportowe buty? Tak! To połączenie idealnie oddaje styl streetwear. Łączenie różnych, pozornie nie pasujących do siebie elementów, to kwintesencja mody ulicznej. Jeansowa kurtka oversize, dopasowana sukienka i elegancka biżuteria to świetny pomysł na niebanalny zestaw, który podkreśli unikatowy charakter twojej stylizacji. 

Kolaż / Źródło: www.bijouxcreateurenligne.fr, autor: brak informacji / Materiały partneraKolaż / Źródło: www.bijouxcreateurenligne.fr, autor: brak informacji / Materiały partnera Kolaż / Źródło: www.bijouxcreateurenligne.fr, autor: brak informacji / Materiały partnera Kolaż / Źródło: www.bijouxcreateurenligne.fr, autor: brak informacji / Materiały partnera

Sportowa elegancja

W stylu streetwear panuje pełna dowolność. Możesz komponować najróżniejsze nieszablonowe zestawy i do woli bawić się modą. Tworząc casualową stylizację stawiaj na wygodne ubrania. Jeansy, luźny T-shirt i trampki to baza niejednego streetowego outfitu. Jeśli chcesz jednak nadać całość bardziej elegancki charakter, postaw na szykowne dodatki. Prosty plecak, wyrafinowana biżuteria i długa marynarka to będzie strzał w dziesiątkę!

Kolaż / Źródło: www.luvv.it, autor: brak informacji / Materiały partneraKolaż / Źródło: www.luvv.it, autor: brak informacji / Materiały partnera Kolaż / Źródło: www.luvv.it, autor: brak informacji / Materiały partnera Kolaż / Źródło: www.luvv.it, autor: brak informacji / Materiały partnera

Zobacz więcej ubrań w tym stylu!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.