Przez dwa tygodnie stosowałam spalacz tłuszczu. Sprawdziłam czy przynosi zamierzone efekty

W sieci niejednokrotnie możemy natknąć się na popularne spalacze tłuszczu. Niestety większość z nich zawiera w sobie substancje niedozwolone lub nawet zakazane. Nie są one w pełni bezpieczne jednak mimo wszystko niektórzy nadal je stosują. Jako zawodniczka judo przetestowałam sporo produktów, które mają przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej, dlatego kiedy dostałam kolejny taki produkt postanowiłam sprawdzić czy rzeczywiście działa i przede wszystkim czy jest bezpieczny. Jego skład naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył.

Myfitness.pl

Skład spalacza Burn4All Extreme

Jak wspomniałam wyżej skład tego produktu bardzo mnie zaskoczył i to pozytywnie. Produkt wykonany jest jedynie z naturalnych substancji takich jak: ekstrakt z zielonej kawy, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z zielonej herbaty, acetyl L-tyrozyna, kofeina bezwodna, ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego, ekstrakt z kakaowca, sole magnezowe kwasów. Dzięki temu mamy pewność, że nie znajdują się w nim żadne "dziwne" składniki, które są niewiadomego pochodzenia. 

Poniżej znajdziecie ten naturalny spalacz tkanki tłuszczowej BURN4ALL EXTREME + STIMALL EXTREME, a dodatkowo ASHWAGANDHA 600 SPORT, który wspomaga koncentrację i CAFFEINE 200 ENERGY, który daje szybki zastrzyk energii.

.. SFD SFD

Dla kogo przeznaczony jest produkt?

Burn4All Extreme to formuła przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie. Zawiera ona szereg starannie dobranych ekstraktów roślinnych, które wraz z odpowiednim treningiem wspomagają osiągnięcie pożądanej sylwetki. Efekt Burn4All Extreme można maksymalizować przez zbilansowaną dietę

Jak stosować produkt?

Na opakowaniu producent zaleca nam stosowanie trzech kapsułek dziennie w porze około treningowej lub do godziny 18 w dni nietreningowe, popijając wodą. Z własnego doświadczenia polecam połykanie każdej kapsułki osobno, bo kiedy weźmiemy trzy na raz możemy mieć uczucie jakby nam coś stało w gardle. 

Przez 2 tygodnie stosowałam Burn4All Extreme, oto efekty 

Tak jak napisał producent przed treningiem (ja akurat wzięłam kapsułki na 30 minut przed) spożyłam trzy kapsułki. Już podczas drogi na siłownię zaczęłam odczuwać ciepło, które rozpierało mnie od środka. Sam trening przebiegał zdecydowanie lepiej niż zwykle. W planach miałam bieg interwałowy podczas, którego zwykle bardzo się pociłam, dlatego nie nastawiałam się specjalnie na to, że mogę się jeszcze bardziej spocić. Zacznę jednak od tego, że podczas treningu miałam zdecydowanie więcej energii i mocy. Wydaje mi się, że to zasługa zawartej w produkcie kofeiny i ekstraktu z zielonej herbaty. Przez pierwsze 10 minut biegu zauważyłam, że temperatura ciała znacznie wzrosła, a ja zaczynałam się dużo bardziej pocić. Kolejne 20 minut na bieżni udowodniło mi, że ten spalacz zdecydowanie działa. Zeszłam z bieżni spocona jak nigdy wcześniej. 

W swoim życiu stosowałam już wiele podobnych produktów, dlatego wiem, że po jakimś czasie takie kapsułki przestają działać lub żeby działały tak jak na początku musimy brać ich trochę więcej. Obawiałam się, że niestety w tym przypadku będzie dokładnie tak samo. Na całe szczęście bardzo się pomyliłam. 

Stosowałam Burn4All Extreme przez dwa tygodnie podczas różnych treningów: biegowych, siłowych i judo. Efekt tego był taki, że przez ten czas zauważyłam, że przede wszystkim dobrze się po nim czuję i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Dotychczas podobne produkty sprawiały, że odczuwałam wewnętrzny niepokój, a także kołatanie serca. Przy Burn4All nie ma mowy o takim działaniu. 

Wcześniej wspominałam również o tym, że wielokrotnie musiałam zwiększać dawkę podobnych suplementów żeby osiągnąć zalecany efekt. W przypadku Burn4All cały czas zażywałam dawkę określoną przez producenta czyli trzy kapsułki. 

Po dwóch tygodniach zauważyłam znaczący spadek wagi. Przed ważyłam 61,5 kg, a teraz ważę 60 kg. Dodam tylko, że przez cały ten czas odżywiałam się zdrowo, a moje posiłki były pełnowartościowe. W ciągu tygodnia wykonywałam 4-5 treningów w tym judo i trening na siłowni. 

Ile kosztuje Burn4All?

Obecnie Burn4All możemy kupić już za 46,99 zł za 120 kapsułek. Jeżeli trenujemy trzy razy w tygodniu to całe opakowanie wystarcza nam na około trzy miesiące. Patrząc na to jak dobry skład ma preparat mogę powiedzieć, że jest on warty swojej ceny. Oczywiście zdarzają się tańsze podobne suplementy, ale zawsze powinniśmy zwracać uwagę na to co się w nich znajduje. Z reguły tańsze suplementy w swoim składzie zawierają dużo chemii, a także składników, które nie zawsze korzystnie wpływają na nasz organizm. Jak wiadomo czym bardziej naturalny produkt tym lepiej i właśnie tak jest w przypadku Burn4All Extreme.  

Podsumowanie

Jeżeli zastanawiasz się czy spróbować tego produktu, to z pewnością mogę go polecić nie tylko ze względu na działanie, ale przede wszystkim ze względu na skład, który w porównaniu do innych preparatów jest bardzo dobry. Naturalne ekstrakty roślinne świetnie podkręcają metabolizm i spalają tkankę tłuszczową bez konieczności dodawania do nich innych substancji chemicznych, które nie do końca są zdrowe. Wiem, że to nie koniec mojej przygody z tym produktem i z pewnością będę go stosować dalej. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.