Trampki Converse - buty, które pasują do wszystkiego

Trampki Converse to niekwestionowana klasyka. Wygodne i praktyczne, pasują nie tylko do jeansów i T-shirtów, ale równie dobrze odnajdują się w połączeniu z seksownymi sukienkami czy eleganckimi zestawami do pracy.

Trampki firmy Converse to jedne z najbardziej rozpoznawalnych butów świata. Pierwszy model All star powstał w 1908 r. i był przeznaczony dla koszykarzy. Początkowo buty te nie cieszyły się dużą popularnością, lecz kilka lat później za sprawą Charlesa "Chucka" Taylora stały się prawdziwym hitem wśród sportowców oraz reszty społeczeństwa. Lata 50. i 60. XX wieku to czas, kiedy trampki Converse stały się niezwykle popularne wśród młodzieży. Buty All star zaczęły być symbolem młodzieżowego buntu oraz manifestacją wolnego stylu życia. Nosili je wszyscy - zarówno największe gwiazdy rocka, jak i młodzi intelektualiści.

Współcześnie trampki Converse są bardzo popularnym obuwiem. Noszą je kobiety, mężczyźni, dorośli i dzieci. Są wygodne i pasują praktycznie do wszystkiego. Choć dostępne są w najróżniejszych wersjach kolorystycznych, to i tak jednym z najczęściej wybieranych modeli są te w klasycznej, białej wersji. Trampki All star znakomicie komponują się casualowymi zestawami złożonymi z jeansów luźnych oraz luźnych T-shirtów.

Kolaż / Źródło: www.fashionetter.com, autor: brak informacjiKolaż / Źródło: www.fashionetter.com, autor: brak informacji Kolaż / Źródło: www.fashionetter.com, autor: brak informacji Kolaż / Źródło: www.fashionetter.com, autor: brak informacji

Choć trampki kojarzą się zazwyczaj z zestawami sportowymi, to równie dobrze wyglądają w połączeniu z eleganckimi stylizacjami do pracy. Czarny model będzie znakomicie współgrał z białą koszulą i spodniami w kolorze brązowym. Do całości pasować będzie także złota biżuteria i szykowna, skórzana torebka.

Kolaż / Źródło: www.stealthelook.com.br, autor: brak informacjiKolaż / Źródło: www.stealthelook.com.br, autor: brak informacji Kolaż / Źródło: www.stealthelook.com.br, autor: brak informacji Kolaż / Źródło: www.stealthelook.com.br, autor: brak informacji

Jeśli nie lubisz szpilek i nie wiesz z czym połączyć małą czarną, postaw na trampki! Buty te świetnie pasują zarówno do dopasowanych, seksownych sukienek, jak i do tych luźniejszych w sportowym stylu. Tym razem zamiast krótkich modeli postaw na długość zakrywającą kostkę - w ten sposób dodasz nieco luzu swojej stylizacji.

Kolaż / Źródło: www.urbanoutfitters.com, autor: brak informacjiKolaż / Źródło: www.urbanoutfitters.com, autor: brak informacji Kolaż / Źródło: www.urbanoutfitters.com, autor: brak informacji Kolaż / Źródło: www.urbanoutfitters.com, autor: brak informacji

Zobaczcie inne modele i kolory trampek Converse.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.