Nowa sportowa kolekcja Taryn Toomey i Lululemon

Fitness fashion rozwija się bardzo prężnie, oferując kolekcje sportowe tylko kobietom. Popularna marka Lululemon, która oferuje piękne stroje do fitnessu, postanowiła wypuścić nową kolekcję wraz z Taryn Toomey. Subtelne kolory, delikatne, ale wysokiej jakości materiały mają sprawić, aby kobiety czuły się bardzo dobrze w tym, czym ćwiczą.

Nowa kolekcja przede wszystkim ma sprawić, że w legginsach kobiety poczują się elegancko, a dobrze dopasowany biustonosz sportowy ma być nie tylko piękny, ale przede wszystkim kobiety mają się w nim czuć dobrze i komfortowo.

Taryn Toomey ma nadzieję, że jej nowa kolekcja z Lululemon jest czymś więcej niż tylko nową propozycją strojów do fitnessu.

"Chcieliśmy stworzyć kolekcję z lekkim i eterycznym odczuciem, które łączy nie tylko z ciałem i umysłem, ale także umożliwia swobodne przemieszczanie się bez zakłóceń lub sprzężenia zwrotnego z ubrania podczas ćwiczeń" - wyjaśnia.

http://taryntoomey.com/http://taryntoomey.com/ http://taryntoomey.com/ http://taryntoomey.com/

Nowa linia nazwana "The Class" stworzona jest z myślą o kobietach, które chcą się czuć elegancko, liczy się dla nich każdy detal. Ubrania przygotowane są z najlepszych materiałów, zresztą jak wiemy marka Lululemon charakteryzuje się wysoką jakością, za co kochają ją Amerykanki.

Taryn Toomey podkreśla, że doskonale wie, że lepiej czujemy się, gdy mamy na sobie to, co lubimy. Chciała stworzyć ubrania wygodne, dopasowane, ale takie, które nie podciągają się i podkreślają nasze niedoskonałości.

http://taryntoomey.com/http://taryntoomey.com/ http://taryntoomey.com/ http://taryntoomey.com/

The Class prezentuje nową linię zdjęciami kobiet w ruchu. Kolory są bardzo stonowane, biel, szarości i delikatne odcienie beżu. Nas urzekła ta kolekcja. Można w niej odnaleźć nie tylko piękne stroje do ćwiczeń, ale przede wszystkim harmonię.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.