Reebok, Adidas, Nike - przegląd biustonoszy sportowych znanych marek

Specjalnie dla was przygotowaliśmy przegląd biustonoszy sportowych najbardziej popularnych marek. Zobaczcie staniki wyprodukowane przez firmy Adidas, Nike oraz Reebok i znajdźcie najlepszy dla siebie model. Teraz niektóre biustonosze sportowe są przecenione nawet o połowę, dlatego nie czekajcie już dłużej i jeszcze dziś skorzystajcie z okazji!

Biustonosze sportowe Nike

Bogaty asortyment oferowany przez firmę Nike daje pewność, że każda kobieta znajdzie odpowiedni dla siebie biustonosz sportowy . U pań o małym, lub średnim biuście najlepiej sprawdzą się staniki kompresyjne, czyli dość obcisłe i dopasowane, które przyciskają piersi do klatki, zapobiegając nadmiernym wstrząsom. Natomiast biustonosze zaopatrzone w regulowane zapięcie i odseparowane miseczki będą najodpowiedniejsze dla kobiet posiadających obfity biust. Ceny staników sportowych marki Nike zaczynają się już od 59 złotych - sprawdź!

Biustonosze sportowe Reebok

Reebok to jedna z najbardziej popularnych marek zajmujących się produkcją odzieży i obuwia sportowego. Biustonosze tej firmy są wygodne oraz wytrzymałe i sprawdzają się podczas aktywności fizycznej każdego rodzaju. Do naszego przeglądu wybraliśmy staniki o różnej kolorystyce, które będą pasować do rozmaitych sportowych stylizacji. Niektóre modele są teraz przecenione nawet o 50%, dlatego nie czekaj już dłużej i jeszcze dziś wyposaż się w modny i funkcjonalny biustonosz sportowy !

Biustonosze sportowe Adidas

Równie komfortowe biustonosze marki Adidas zostały stworzone z myślą o kobietach intensywnie uprawiających sport. Każdy stanik wykonany jest z elastycznego materiału, który nie krępuje ruchów i pozwala na komfortowe wykonywanie wszystkich ćwiczeń. Linia COMMITTED dedykowana jest kobietom posiadającym biust sporych rozmiarów. Oddzielne miseczki unieruchamiają piersi przyciskając je do klatki osobno, co zapewnia większą stabilność, której potrzebują panie z dużym biustem. Adidas produkuje również zabudowane modele biustonoszy, które mogą służyć także za dopasowane topy sportowe .

Zobaczcie także biustonosze sportowe marki Puma !

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.