Buty Reebok w sportowych stylizacjach

Kultowe buty Reebok są idealne na co dzień i na każdy trening. Zobacz, jak świetnie prezentują się w sportowych stylizacjach.

Masz swój ulubiony model butów sportowych, które często zakładasz na trening lub na co dzień? Jedną z najczęściej wybieranych marek jest Reebok . Oferuje nam ona szeroki wybór sportowego obuwia zarówno do ćwiczeń, jak i tych bardziej lifestyle. Sprawdzamy więc, jak buty Reebok prezentują się w różnych stylizacjach.

Gigi w butach Reebok 

Buty Reebok - Gigi / mat. partneraButy Reebok - Gigi / mat. partnera Buty Reebok - Gigi / mat. partnera Buty Reebok - Gigi / mat. partnera

Jedną z ambasadorek marki Reebok jest Gigi Hadid. Zazwyczaj tworzy ona dosyć proste stylizacje, ale często ożywia je za pomocą kolorowych butów. Tak jak tutaj - biały t-shirt zestawiony z czarnymi legginsami oraz z różowymi tenisówkami Reebok Classic . Takie zestawienie sprawdzi się nie tylko na trening, ale także i na co dzień.

Niebieskie buty Reebok 

Buty Reebok Crossfit Nano / fot. Instagram (Reebok) / mat. partneraButy Reebok Crossfit Nano / fot. Instagram (Reebok) / mat. partnera Buty Reebok Crossfit Nano / fot. Instagram (Reebok) / mat. partnera Buty Reebok Crossfit Nano / fot. Instagram (Reebok) / mat. partnera

Na trening z pewnością świetnym pomysłem okażą się buty Reebok Crossfit Nano. Zapewniają świetną przyczepność do podłoża, są elastyczne i bardzo wygodne. Idealne na fitness, jak i do biegania. Możesz z nimi stworzyć, na przykład czarno-niebieską stylizację.

Buty Reebok i sukienka 

Buty Reebok i sukienka / fot. Instagram / mat. partneraButy Reebok i sukienka / fot. Instagram / mat. partnera Buty Reebok i sukienka / fot. Instagram / mat. partnera Buty Reebok i sukienka / fot. Instagram / mat. partnera

A może połączyć sportowe buty z sukienką? Proponujemy zestawić czerwone tenisówki Reebok z czarną sukienką z dżerseju. Do tego możesz dobrać jeszcze delikatne dodatki i gotowe. Stylizacja świetna na tę porę roku!

Poniżej znajdziesz jeszcze więcej ciekawych modeli butów Reebok w atrakcyjnych cenach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.