Bikini last minute. 3 modele kostiumów, które pasują do każdej figury

W końcu za oknami mamy piękną pogodę, która zwiastuje nam długo wyczekiwane lato. Bikini, to ta część garderoby, która podczas wakacji towarzyszy nam niemal każdego dnia. Większość kobiet cały rok pracuje na to, by w stroju kąpielowym prezentować się jak lepiej, ale co zrobić jeśli mimo to nie jesteśmy do końca zadowolone z naszej sylwetki? Mamy dla was 3 propozycje, które doskonale będą się prezentować na każdej sylwetce.

Strój jednoczęściowy sprawdzi się doskonale u kobiet, których kompleksem jest niezbyt płaski brzuch. Ten model pokochały wszystkie gwiazdy, a tego sezonu jest prawdziwym hitem. Zasłoni nielubianą partię ciała, doda pewności siebie i sprawi, że na plaży będziesz błyszczeć.

Jen SelterJen Selter www.instagram.com/jenselter Materiały partnerów

Dla kobiet o pełniejszym biuście doskonałe będzie bikini z bardziej zabudowaną górą. Taki krój pozwoli utrzymać biust na miejscu i zapewni komfort. Najmodniejsze w tym sezonie są motywy kwiatowe oraz wiązania, które dodadzą uroku oraz świeżości każdej z nas.

Ashley GrahamAshley Graham www.instagram.com/theashleygraham Materiały partnerów

U szczupłych kobiet, o małym biuście, które dodatkowo na plaży uwielbiają być aktywne, najlepiej sprawdzi się zabudowany top w stylu sportowym. Taki krój sprawi, że twój biust będzie optycznie większy i swobodnie będziesz mogła oddać się ulubionym aktywnościom podczas plażowania.

Gigi HadidGigi Hadid www.instagram.com/gigihadid Materiały partnerów

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.