Stylizacje podkreślające sylwetkę według gwiazdy fitness, Tammy Hembrow

Tammy Hembrow, blogerka i guru fitness zasłynęła w sieci swoją metamorfozą. Regularne treningi pozwoliły jej powrócić do formy po ciąży, ale nie tylko jej metamorfoza zachwyca fanki na całym świecie. Tammy słynie również ze swojego stylu. Doskonale potrafi podkreślić kształty swojej figury. Coraz więcej kobiet pragnie naśladować styl gwiazdy fitness. Specjalnie dla was przygotowałyśmy stylizacje, dzięki którym będziesz wyglądać, jak Tammy Hembrow.

Biała sukienka opinająca ciało, to jeden z najczęstszych wyborów Tammy. Idealnie podkreśla opaleniznę oraz krągłą pupę. Taka sukienka w kolorze bieli doda uroku, świeżości i elegancji.

Tammy HembrowTammy Hembrow www.instagram.com/tammyhembrow Materiały partnera

Sukienka w czarnym kolorze to doskonała opcja, by optycznie odjąć sobie kilku centymetrów. Krój, na który Tammy stawia najchętniej, doskonale podkreśli  szczupłą talię, sprawiając, że każda kobieta będzie wyglądać niezwykle zmysłowo.

Tammy HembrowTammy Hembrow www.instagram.com/tammyhembrow Materiały partnera

Kombinezon to wręcz idealna opcja dla kobiet, które nie przepadają za pokazywaniem nóg, a jednak chcą wyglądać sexi. W kombinezonie Tammy prezentuje się zjawiskowo. Mało kto wie, ale strój tego typu sprytnie wydłuża nogi oraz wysmukla sylwetkę.

Tammy HembrowTammy Hembrow www.instagram.com/tammyhembrow

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.