"Powoli i stopniowo wracam do gry". W czym Ania Lewandowska trenuje po ciąży

Już kilka tygodni po porodzie sylwetka Ani Lewandowskiej była niezwykle szczupła. Mimo wielu sportowych stylizacji, Mistrzyni Karate otwarcie mówiła, że daje sobie czas i jeszcze nie wraca do treningów. Po urodzeniu Klary, wszystkie fanki Ani nieustannie dopytują, kiedy wróci ona do regularnych treningów. Ostatnio na Instagramie pojawiły się zdjęcia z pierwszych wizyt Ani na siłowni.
Powoli i stopniowo wracam do gry. Step by step

Tak napisała na swoim Instagramie Ania. Żona Roberta Lewandowskiego wybrała na trening krótkie spodenki, które eksponują jej zgrabne nogi oraz luźny top, dzięki któremu skutecznie zamaskowała pozostałości ciążowego brzuszka. Poniżej znajdziesz przygotowaną przez nas stylizację inspirowaną Anią, które pozwolą ci swobodnie trenować i jednocześnie ukryć brzuszek, nie koniecznie ciążowy ;)

 

Odpowiedni strój treningowy to dodatkowa motywacja i Ania dobrze o tym wie. Legginsy w intensywnych kolorach dodają motywacji. Dzięki propozycjom, które znajdziesz pod zdjęciem, na siłowni będziesz wulkanem energii.

 

Na wspólny trening z mężem wybrała zestaw podkreślający jej największe atuty. Ania Lewandowska znakomicie podkreśliła nogi oraz ramiona. Sprawdź nasze propozycje poniżej i zainspiruj się.

 
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.