Sztuka pakowania walizki według Pauliny Kuczyńskiej

Jeśli czeka cię kilkudniowy wyjazd, na przykład ten na majówkę, z pewnością zastanawiasz się, jak pomieścić wszystkie potrzebne rzeczy w małej walizce lub torbie. Z pomocą przychodzi Paulina Kuczyńska! Zainspiruj się jej wyjazdową stylizacją i skorzystaj z rad dotyczących pakowania bagażu.

Fot. archiwum prywatne Pauliny Kuczyńskiej / kolaż myfitness.pl / materiały partnerówFot. archiwum prywatne Pauliny Kuczyńskiej / kolaż myfitness.pl / materiały partnerów Fot. archiwum prywatne Pauliny Kuczyńskiej / kolaż myfitness.pl / materiały partnerów Fot. archiwum prywatne Pauliny Kuczyńskiej / kolaż myfitness.pl / materiały partnerów

Walizka na łóżku, dookoła pełno ubrań i butów i mętlik w głowie? Skąd my to znamy.. Sztuka praktycznego pakowania to przydatna umiejętność, kiedy wybieramy się na krótki wyjazd. Paulina Kuczyńska opanowała ją do perfekcji. Kursując pomiędzy Warszawą a Trójmiastem, z którego pochodzi, ma w swojej walizce wszystko, czego potrzebuje. Jak osiągnąć podobne efekty? Kluczem są małe i proste triki. Po pierwsze , zamiast pakować do walizki wszystko, co nawinie ci się pod rękę, zaplanuj w co dokładnie ubierzesz się każdego dnia. Staraj się również wybierać uniwersalne ubrania i dodatki, które pasują do wielu rzeczy. Tym sposobem jedne buty lub jeden płaszcz mogą pełnić funkcję dodatku w dwóch stylizacjach, porannej i wieczornej. Co równie ważne , staraj się układać rzeczy w sensownej kolejności i porządku - najcięższe i największe kładź na dno torby. Sekretem na ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni bagażu jest również.. rolowanie ubrań! Zamiast składać je w kostkę, spróbuj zwinąć i poukładać jedno obok drugiego - zaoszczędzi to miejsca i czasu poświęconego na prasowanie zagnieceń. Ostatnia rada , która zwłaszcza przyda się w podróżach samolotem: przelewaj kosmetyki do mniejszych pojemników lub kupuj miniaturki szamponów i balsamów w drogerii. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniesz uciążliwego przekładania kosmetyków w trakcie kontroli bezpieczeństwa i zaoszczędzić cenne miejsce w torbie.

Zobacz więcej podobnych ubrań.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.