Lubicie wyzwania? Paulina Kuczyńska pokaże wam jak w nich wytrwać i...dobrze się ubrać!

Dwa tygodnie temu Paulina Kuczyńska rzuciła sobie wyzwanie: 90 dni do idealnej sylwetki. Tym samym zachęciła do działania swoje fanki. Jaki jest przepis na sukces pięknej ambasadorki myfitness i dlaczego warto zadbać również o aspekt modowy? Przeczytajcie!

Paulina Kuczyńska - stylizacja fitnessPaulina Kuczyńska - stylizacja fitness Źródło: www.instagram.com/llealicious_ / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów Źródło: www.instagram.com/llealicious_ / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

Dwa tygodnie temu Paulina Kuczyńska rozpoczęła swój 90-dniowy program treningowy, którego rezultatem ma być idealna sylwetka. Ambasadorka myfitness zapowiedziała wyzwanie na swoim instagramowym profilu, gdzie dzieli się z innymi kobietami radami na temat ćwiczeń, diety i...ubioru! Tak, stroje odgrywają w całym procederze istotną rolę. Paulina dba o swoje ciało, ale nie po to, aby ukrywać je pod swetrami! Jej stylizacje to zachęta do cieszenia się własną figurą, nawet jeśli JESZCZE nie jest ona idealna. Stawiamy akcent na "jeszcze", ponieważ mocno kibicujemy Paulinie i przez najbliższe miesiące będziemy śledzić jej postępy w treningach i sportowe stylizacje. Ubrania nie zagwarantują nam sukcesu, ale piękne przedmioty pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Nawet jeśli mowa o bieliźnie czy ciuchach "po domu", warto zerkając w lustro po prostu się sobie podobać!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.