Under Armour. Nowa kolekcja na sezon wiosna-lato 2017 z wykorzystaniem inteligentnych technologii

Żegnajcie na zawsze bawełniane koszulki o nie określonym kolorze i wyciągniętym praniem kształcie! To już przeżytek, podobnie jak myślenie o aktywności fizycznej wyłącznie w kategorii spalania tkanki tłuszczowej. Dziś trening jest stylem życia, którego demonstracją jest właściwy ubiór i akcesoria. Tylko, co znaczy "właściwy"? Under Armour podpowiada, że chodzi o "Athlete Intellinegce" - inteligentne technologie, które sprawdzą się w biegu, na siłowni i. na co dzień!

Fashletes – współczesne atletki

 

Dzisiaj kobiety na strój sportowy patrzą wielowymiarowo: chcą różnorodności i efektów, chcą pokazywać swoją siłę oraz piękno. Takie są właśnie fashletes -  kobiety, które budują swoją mistrzowską formę nie tylko w jednej dyscyplinie i są świadome miksowania stylów zarówno w modzie, jak i sporcie, i to bez względu na stopień zaawansowania. Dlatego też do współpracy marka Under Armour zaprosiła prawdziwe Fashletki, takie jak: mistrzyni w boksie – Mikaela Mayer, mistrzyni piłki nożnej dla kobiet - Kelley O’Hara, czy pierwsza czarnoskóra primabalerina – Misty Copeland. Wybór pozornie zaskakujący, ale bynajmniej nieprzypadkowy! To one są uosobieniem kobiet multidyscyplinarnych, silnych i łamiących schematy postrzegania kobiet w sporcie. Z myślą o takich fashletkach marka Under Armour przygotowała kolekcję, w której każdy detal został dopracowany, zarówno technologicznie, jak i designersko. W jej skład wchodzą kompletne zestawy treningowe, łącznie ze stanikami o 3-stopniowym systemie wsparcia, obuwie przeznaczone do różnych form aktywności, a na szerokiej gamie akcesoriów, kończąc.       

Under ArmourUnder Armour Under Armour

Athlete Intelligence -  prawdziwa siła AI

Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, Under Armour przygotowało nowe rozwiązania technologiczne, które rzeczywiście działają! W amerykańskich laboratoriach marki powstały w pełni inteligentne tkaniny, struktury materiałów a nawet włókna, które mają nie tylko zdobić, ale rzeczywiście pomagać wznieść się na wyżyny sportowych możliwości.

Under ArmourUnder Armour Under Armour

Tożsamość Thredaborne’a

Under Armour zasłynęła w świecie sportu, tworząc 20 lat temu idealny t-shirt treningowy: szybkoschnący, dopasowany, będący skuteczną alternatywą dla bawełnianych koszulek. Dziś marka zrobiła kolejny krok milowy, opracowując technologię Threadborne opartą na opatentowanej metodzie łączenia przędzy i mikro włókien. Dzięki temu, tkaniny są jeszcze bardziej miękkie i trwalsze, o maksymalnie spotęgowanym stopniu schnięcia i oddychalności, i to bez wspomagania spandexu (elastanu), tak powszechnie wykorzystywanego sztucznego włókna (które nie odprowadza wody i jest nieprzyjazne dla środowiska). Threadborne stanowi innowacyjną technologię, która łączy specjalistyczne właściwości włókien, aby dostarczyć produkt o maksymalnej wydajności. Za sprawą splotu o nazwie Para, bardzo wytrzymałe włókna Dyneema zostały wykorzystane do produkcji obuwia biegowego. Dzięki temu modele Gemini 3 oraz Speedchain wyróżniają się płaskimi szwami i kompresją dla doskonałego dopasowania, a także lekkością idącą w parze z wytrzymałością dla komfortu stopy biegacza. Z kolei wężowaty splot MicroThread wykorzystano w koszulkach dla biegaczy, aby dostarczyć najwyższy poziom elastyczności i oddychalności bez ryzyka zatrzymania wody, przy równoczesnym zachowaniu ultralekkiej struktury. Bezszwowa konstrukcja Seamless wykorzystana w koszulkach treningowych i biegowych zapewnia trwałe dopasowanie (bez ryzyka utraty kształtu), wentylację w strategicznych punktach kroju oraz szybkie tempo schnięcia. Struktura włókna o nazwie Siro, wykorzystana w koszulkach, zapewnia ultralekką konstrukcję przy jednoczesnym zachowaniu szybkiego czasu schnięcia bez uczucia przywierania materiału do skóry. Za sprawą technologii Threadborne materiały wykorzystane w nowej kolekcji pracują  z pełną precyzją w zgodzie z ruchami sportowca.  

Więcej na: http://www.underarmour.eu/en-pl

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.