Reebok Crossfit Nano 7. W 2017 roku uwolnij swój potencjał

Reebok wprowadził na rynek nowe buty treningowe z serii Reebok CrossFit Nano 7 i tym samym potwierdził wiodącą pozycję wśród marek obuwniczych, kierując swoją ofertę do środowiska CrossFitu. Nowy but treningowy linii Nano precyzyjnie współgra z sylwetką sportowca i doskonale dopasowuje się do jego ruchów.

Reebok Crossfit ® Nano 7 umożliwiają poprawę zwinności i zwrotności podczas treningu, a zastosowana w nich technologia Nanoweave sprawia, że są to jak dotąd najwygodniejsze, najbardziej wytrzymałe i najlepiej przepuszczające powietrze Nano.

Dodatkowo udoskonalony nosek buta zapewnia jeszcze większą moc, lepsze dopasowanie i stabilność. Wzmocnienie pięty gwarantuje zaś pewne wyczucie podłoża oraz bezpieczeństwo każdego ruchu podczas treningu, a wkładka Ortholite daje poczucie amortyzacji podczas najcięższych treningów.

Reebok Crossfit  Nano 7Reebok Crossfit Nano 7 materiały partnera

Premierowe obuwie jest dostępne dla wszystkich fanów fitnessu już od stycznia. Oznacza to, że będą oni mogli cieszyć się wysmakowanym wzornictwem butów oraz jego dynamiką i dopasowaniem podczas Reebok CrossFit Games Open 2017.

Reebok Crossfit  Nano 7Reebok Crossfit Nano 7 materiały partnera

Podobnie jak w poprzednich edycjach Nano, także tym razem Reebok postawił na odświeżenie i unowocześnienie linii. Obok technologii Nanoweave model Nano 7 cechują także:

  • wyrafinowane, anatomiczne dopasowanie i wzmocniona podstawa stopy gwarantuje moc, stabilność i dynamikę ruchu,
  • udoskonalona warstwa RopePro zapewnia jeszcze większą trwałość i ochronę buta, a wykorzystanie nowoczesnego, gumowego tworzywa pozwala na utrzymanie wysokiej przyczepności i wytrzymałości podeszwy środkowej,
  • amortyzacja i pochłanianie wstrząsów dzięki wkładce Ortholite umożliwia większą płynność ruchów podczas treningu.

„Chcemy ugruntować pozycję Reebok jako topowej marki produkującej odzież i obuwie dla środowiska CrossFitu. Umacniamy nasze więzi ze sportowcami i dostarczamy im produkty, które są kluczowe dla każdego treningu” - dodaje Eliza Godzimirska.

 

Więcej o: