Czy legginsy zarezerwowane są wyłącznie dla kobiet? Niekoniecznie!

Na profilach znanych trenujących mężczyzn coraz częściej możemy zaobserwować ich zdjęcia w obcisłych legginsach. Widzieliśmy już w nich między innymi Akopa Szostaka, który wybiera wzorzyste obcisłe spodnie na treningi ze swoim kolegą, Michałem Wrzoskiem.
 

Obcisłe spodnie mocno podkreślają masywne i wyrzeźbione mięśnie nóg, co szczególnie widać na przykładzie kulturysty coraz częściej pojawiającego się w mediach społecznościowych Michała Karmowskiego. Na zdjęciu pozuję w klasycznym, czarnym kolorze, jednak nie boi się także nosić bardziej odblaskowych kolorów. 

Daniel Majewski, znany jako Majewski Trenuje, lubi pozować do wspólnych zdjęć wraz ze swoją dziewczyną Deynn. Na jednym z nich mają na sobie bardzo podobny strój, nie pomijając oczywiście dołu. 

 

Niedawno w rozmowie z naszą redaktorką Modny Tata stwierdził co prawda, że czarne leginsy są zawsze w modzie, nawet u mężczyzn, aczkolwiek każdy ma prawo się z tym nie zgodzić. Wśród panów, którzy nie mają nic przeciwko obcisłym dżinsom, ale na trening wolą wybrać się w luźnych dresach czy spodenkach jest między innymi klasyk, Lazar Angelov. Tego sportowca jeszcze nie udało nam się przyłapać w legginsach. 

 

Jesteśmy bardzo ciekawi jakie jest wasze zdanie na temat tego nowego trendu?

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o: