Hortex Vitaminka - soki do zadań specjalnych

Czy może być coś lepszego niż pyszny marchewkowy sok z dodatkiem owoców, który jest jednocześnie koktajlem witaminowym? Takie są właśnie wzbogacone witaminami soki Hortex Vitaminka, które stworzono z bogactwa starannie dobranych naturalnych składników, aby zapewnić nam zdrowie i urodę.

Już starożytni wiedzieli, że dieta ma ogromne znaczenie dla zdrowia i urody. Co zrobić, aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników, a w zamian zyskać gładką i promienną skórę? Odpowiedzią jest seria 7 soków Hortex Vitaminka, które zostały wzbogacone witaminami C i E!

soki Hortexsoki Hortex www.hortex.pl

Wyjątkowe soki Vitaminka Marchew & 2 Superfruits stanowią źródło witaminy A, C i E. Superfruits, czyli superowoce, są znane ze swoich prozdrowotnych właściwości. Acerola, zwana "wiśnią z Barbados", oraz "król owoców" granat to naturalne skarbnice witaminy C. Mango, powszechnie uznawane za "owoc młodości", obfituje w cenne przeciwutleniacze, w tym witaminę A, C i E. Niezwykle aromatyczna marakuja albo passiflora, czyli "owoc pasji", zawiera witaminy C i A.

Wszystkie soki z serii Vitaminka są bogate w naturalną prowitaminę A z naturalnego B-karotenu z marchwi, która w połączeniu z witaminami C i E tworzy koktajl witamin będący niezastąpionym uzupełnieniem codziennej zdrowej diety. Witamina A pomaga zachować zdrową skórę, a także wspomaga prawidłowe widzenie. Witamina C ma właściwości antyutleniające, wspomaga produkcję kolagenu, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie skóry, oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina E jest silnym przeciwutleniaczem, który pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

soki Hortexsoki Hortex www.hortex.pl

Vitaminka MARCHEW & 2 SUPERFRUITS - dwie propozycje: marchew, jabłko, acerola, granat; oraz marchew, jabłko, mango, marakuja. Źródło witaminy A, C i E. Superfruits, czyli superowoce, są znane ze swoich prozdrowotnych właściwości. Acerola, zwana "wiśnią z Barbados", oraz "król owoców" granat, to naturalne skarbnice witaminy C. Mango, powszechnie uznawane za "owoc młodości", obfituje w cenne przeciwutleniacze, w tym witaminę A, C i E. Niezwykle aromatyczna marakuja albo passiflora, czyli "owoc pasji", zawiera witaminy C i A. Świetny i pyszny sposób na wzbogacenie codziennej diety.

Vitaminka SOK Z JABŁEK, MARCHWI I BANANÓW - harmonijne połączenie orzeźwiającego jabłka, marchwiowej słodyczy i wyrazistego banana to idealny pomysł na dodatek do pożywnego drugiego śniadania.

Vitaminka SOK Z BRZOSKWIŃ, MARCHWI I JABŁEK - wyjątkowa propozycja dla miłośników słodyczy, wspomnienie wakacji zimą i wspaniałe orzeźwienie latem.

Vitaminka SOK Z JABŁEK, MARCHWI I MALIN - klasyczne jabłkowo-marchewkowe połączenie przełamane nutą malin. Smak dzieciństwa na każdą okazję.

Vitaminka SOK Z JABŁEK, MARCHWI I TRUSKAWEK - wyjątkowe połączenie jabłka, marchewki i truskawek prosto z ogródka. Obowiązkowy smak na każdym dziecięcym przyjęciu.

Vitaminka SOK Z MARCHWI - tradycyjny sok marchewkowy, dzięki któremu cera nabiera gładkości i zdrowego kolorytu. Skarbnica witaminy A.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.