Cardio Bunny. Neonowe topy i odchudzające legginsy z wykorzystaniem alg morskich

Cardio Bunny, młoda polska marka, stworzyła kolekcję legginsów do ćwiczeń, w której zostały zastosowane materiały z wykorzystaniem alg morskich i wykończeniem: itofinish kelp, które pomagają spalać tłuszcz, wygładzają skórę i wyszczuplają.

Cardio Bunny - legginsy z alg, które odchudzają

Ubrania z wykorzystaniem alg morskich mają działanie antybakteryjne, są trwalsze i przyjazne dla środowiska, ponieważ są w pełni biodegradowalne. Szacuje się, że z tony wodorostów można uzyskać 2000 metrów tkaniny. Dodatkowo badania medyczne wskazują, że ubrania wykonane z włókien zawierających algi morskie pomagają w leczeniu chorób skórnych, wpływają na poprawę snu, a zastosowane w odzieży fitness sprawiają, że podczas ćwiczeń skóra jest bardziej rozgrzana, pobudzona i szybciej spala tkankę tłuszczową. Zastosowanie tego typu materiałów to przełom w produkcji odzieży sportowej, ale przede wszystkim szereg dodatkowych korzyści dla użytkowników.

Zobacz: Zdrowy kręgosłup, czyli jak ćwiczyć, by pozbyć się bólu pleców

.. www.cardiobunny.pl www.cardiobunny.pl

Ujędrnienie i walka z cellulitem

Przy wykorzystaniu alg morskich w produkcji odzieży fitness, materiały poddawane są apreturom, które mają zwiększyć ich wytrzymałość, dodatkowe działania czy właściwości. Najnowszym rozwiązaniem jest zastosowanie apretury zwanej itofinish kelp. To naturalny produkt bogaty w minerały, witaminę B, jod i inne komponenty niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Jeden z jego składników o nazwie gotu kola stymuluje produkcję substancji zatrzymujących kolagen oraz korzystnie wpływa na walkę z cellulitem. Produkt ten zawiera również ginko, które wspomaga swobodny przepływ krwi i tlenu w organizmie. Ekstrakt w bogatej w jod brunatnicy przyspiesza metabolizm, zapewnia skórze jędrność i zdrowszy kolor. Aktywne produkty zamknięte są w mikrokapsułkach, które uwalniane są w czasie użytkowania wyrobu na przykład podczas treningu.

.. www.cardiobunny.pl

www.cardiobunny.pl

Zobacz zestawy ubrań od Cardio Bunny , które możesz dowolnie łączyć.

Zobacz: Akop i Sylwia Szostak. Trening brzucha [Cz.1]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.