Dzięki licznikowi aktywności dowiedział się, że... jego żona jest w ciąży!

Mąż martwiąc się o zdrowie żony już chciał wymienić urządzenie na nowe, kiedy nastąpiła nagła zmiana planów. Niesamowita historia jest hitem Internetu!

runhaven.com

Meżczyzna zadał na forum pytanie, dlaczego urządzenie do mierzenia aktywności fizycznej, które wcześniej kupił i sam używał, pulsometr, który liczy też liczbę spalonych kalorii, kroki oraz sen, podczas noszenia go przez jego żonę wskazuje cały czas podwyższony puls. Również ilość spalonych kalorii była o wiele większa niż normalnie.

- Ona miała zapisane aż 10 godzin w strefie spalania, co moim zdaniem jest niemożliwe na podstawie poziomu jej aktywności - napisał troskliwy mąż.

- Nie jestem pewien, czy coś jest nie tak z czujnikiem. Czy jest jakiś sposób, żeby wyzerować lub skalibrować urządzenie? Chciałbym spróbować, zanim skontaktuje się z obsługą klienta o możliwości zastąpienia innym modelem - zapytał.

Po niedługim czasie inny użytkownik mu odpisał, że możliwość podwyższonego pulsu może świadczyć o tym, że jego żona jest w ciąży, ponieważ ciąża może podnosić tętno.

- Ciąża jest dużym prawdopodobieństwem, nie wiedziałem o tym! Mogę być ojcem. WOW - odpisał.

Na drugi dzień napisał, że rzeczywiście jego żona jest w ciąży!

Mąż po jakimś czasie odpisał na forum, żeby podziękować internetowej społeczności.

- Dziękuję wszystkim za ogromne wsparcie! To jest niesamowite, czytanie tych wszystkich komentarzy i dobrych życzeń. Chciałem powiedzieć, że to, co się stało jest rzeczywiście prawdziwe i że nie pracuję dla tej firmy. Jestem zwykłym facetem, który teraz przygotowuje się do narodzin swojego pierwszego dziecka w październiku 2016 roku - napisał wzruszony.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.