Asystor Slim - dwufazowy system odchudzania

Asystor Slim to suplement diety, który dostosowuje się do dobowego rytmu funkcjonowania organizmu człowieka, dostarczając mu w odpowiednim momencie dokładnie tych substancji, jakich potrzebuje.

Właśnie dlatego w opakowaniu Asystor Slim znajdują się dwa rodzaje tabletek - przeznaczone do zażywania rano oraz wieczorem. W ten sposób Asystor Slim wspomaga odchudzanie , pozwalając w krótkim czasie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Asystor Slim - co zawiera produkt?

Każdy, kto dba o swoją formę, pragnie szybko uporać się z ewentualnymi, nadprogramowymi kilogramami oraz zbyt obfitą tkanką tłuszczową. Jeśli schudł, stara się również utrzymać niższą wagę. Asystor Slim może w tym wszystkim pomóc. W opakowaniu Asystor Slim znajdują się dwa rodzaje tabletek - żółte, przeznaczone do zażywania rano i niebieskie, które należy zażywać wieczorem, około godziny 18. Tak jedne, jak i drugie najlepiej spożywać wraz z posiłkiem. Podział ten wynika z prostej przyczyny - organizm człowieka inaczej pracuje w dzień, a inaczej w nocy. Jeśli zatem pragnie się stworzyć preparat, który przez całą dobę będzie działał z równą mocą, należy te różnice uwzględnić.

Cleanse Me. Naturalny detoks sokowy [TEST]

- Tabletki na dzień Asystor Slim - Ich działanie opiera się na spalaniu zapasów tłuszczu oraz wspomaganiu przemiany węglowodanów. Dzięki temu, człowiek jest w stanie pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej (zwłaszcza, jeśli Asystor Slim stosowany jest przez osoby aktywne fizycznie), a spożywane w ciągu dnia jedzenie zamieniane jest w energię, zamiast odkładać się w postaci kolejnych warstw tłuszczu .

- Tabletki na noc Asystor Slim - Wieczorem bardzo często mamy ochotę na smakołyki, jednak podjadanie w późnych godzinach może utrudnić utrzymanie prawidłowej wagi ciała. Świetnym okresem do spalania tłuszczu jest też sen. W tym czasie metabolizm niestety naturalnie zwalnia, a zatem nie tylko nie spalimy tego, co zjedliśmy przed pójściem spać, ale również i tego, co nie zostało jeszcze przetworzone w ciągu dnia. Tabletki na noc Asystor Slim zmniejszają jednak apetyt i wspomagają metabolizm.

Tabletki Asystor Slim na dzień zawierają następujące składniki:

- kompleks wyciągu z alg brunatnych oraz wyciągu z winogron

- wyciąg z gorzkiej pomarańczy (6% p-synefryny)

- l-karnitynę

- wyciąg z zielonej herbaty

- ocet jabłkowy

- kofeinę

- witaminę B6

Tabletki Asystor Slim na noc zawierają zaś:

- owoc opuncji figowej

- wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego

- spirulinę

- wyciąg z Garcinia cambogia (60% kwasu hydroksycytrynowego)

- cynk

- chrom

Kawa gotowana, zielona, bulletproof coffee Ani Lewandowskiej... czyli kawy do zadań specjalnych [PRZEPISY]

Asystor Slim Cellu

Asystor Slim+Cellu to produkt, który nie tylko walczy z nadmiarem tkanki tłuszczowej , ale też redukuje cellulit, z którym tak często i żmudnie zmagają się kobiety.

Asystor Slim+Cellu również działa w sposób dwufazowy - tabletki należy zażywać rano i wieczorem, przy czym obie działają podobnie, jak w przypadku suplementu Asystor Slim, a jedynym dodatkiem jest w tym przypadku wspomaganie redukowania cellulitu tak w ciągu dnia, jak też w nocy.

Asystor Slim - cena

Jaka jest cena produktu Asystor Slim? To nieco ponad 20 złotych za jedno opakowanie (zwykle około 25 lub 26 złotych), zawierające 60 tabletek (30 na dzień i 30 na noc).

Jak zaznaczają osoby, które go już stosowały, by efekty był zauważalne, należy stosować preparat przez 3 miesiące. Kto dba o formę - ćwiczy i właściwie się odżywia - zapewne osiągnie ten sam efekt o wiele szybciej. Warto zatem wspomagać działanie produktu właśnie odpowiednim treningiem i dietą .

Asystor Slim - ulotka

Na co należy zwrócić szczególną uwagę, stosując Asystor Slim i czy jest to produkt odpowiedni dla wszystkich? Wedle tego, co napisano w ulotce, produktu nie mogą stosować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Oczywiście, nie jest to także preparat właściwy dla dzieci.

Przeciwwskazaniem do stosowania produktu może być również:

- nadciśnienie

- choroby serca

- choroby tarczycy

- jaskra

- choroby centralnego układu nerwowego

- guz chromochłonny nadnerczy oraz powiększona prostata

- alergia na którykolwiek składnik preparatu Asystor Slim

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.