Reebok Ventilator - polska kampania w Los Angeles

Kiedy samolot z Warszawy kołował nad lotniskiem LAX, trzy przyjaciółki nie miały jeszcze planu na swoją sesję dla Reebok Classic. Liczyły na to, że inspiracji dostarczy im samo Miasto Aniołów, które będą przemierzać w nowych Ventilatorach. Sądząc po efektach, nie pomyliły się.

Aktorka Marta Wierzbicka, projektantka Areta Szpura i stylistka Ewelina Gralak przyjaźnią się od dawna, ale to właśnie sesja Reebok Ventilator w Los Angeles była dla nich pierwszą okazją do pracy we trójkę. W LA spędziły kilka dni całkowicie wypełnionych zwiedzaniem, zabawą i pracą. - Kiedy jesteś po raz pierwszy w takim miejscu jak LA, masz ochotę pójść w każdą stronę naraz! - wspomina rozentuzjazmowana Marta Wierzbicka, oglądając zdjęcia z sesji Reebok Classic.

Po obejrzeniu kilkudzisięciu lokalizacji - zarówno kultowych miejsc jak i mniej znanych rejonów - wybór padł na Venice Beach. - Wszyscy znają tę okolicę ze zdjęć i filmów, ale na żywo robi jeszcze większe wrażenie. Tętniąca życiem promenada, ocean w zasięgu wzroku i kalifornijskie słońce. To miejsce dokładnie takie jak Reebok Ventilator - z jednej strony stuprocentowo klasyczne, z drugiej totalnie lekkie i beztroskie. Nie mogłyśmy zrobić tej sesji nigdzie indziej - przekonuje Areta Szpura.

Trening w stylu gwiazd: Kim Kardashian

W sesji dziewczyny wystąpiły wspólnie, ale stylizacją zajęła się Ewelina Gralak. - Niektórzy mówią, że nie powinno się łączyć pracy i przyjaźni. W naszym przypadku to nieprawda - po tej przygodzie jesteśmy jeszcze bardziej zżyte - opowiada stylistka.

W sesji zostały użyte modele Ventilator oraz ubrania z kolekcji jesień/zima 2015. Produkty dostępne są w salonach Reebok, na www.reebok.pl oraz w sklepach sieci Worldbox i Run Colors.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.