adidas, Under Armour, 4f, Triumph. Który biustonosz sportowy jest najlepszy? [TEST MYFITNESS.PL]

Biustonosz sportowy to bardzo ważna część stroju na fitness. Zebraliśmy najpopularniejsze modele biustonoszy i przekazaliśmy je trenerce i ambasadorce myfitness.pl, Adzie Palce do testów. Podtrzymywanie, komfort, wentylacja, wygląd - to wszystko oceniła Ada. Zobacz, który biustonosz wypadł najlepiej.

Jeśli szukasz nowego modelu biutonosza sportowego, to jesteś we właściwym miejscu. Nasza ambasadorka, Ada Palka cały czas jest w ruchu - trenuje ze swoimi podopiecznymi, prowadzi treningi podczas różnych eventów sportowych, organizuje obozy sportowe i w swojej karierze sportowej (którą zaczęła już jako nastolatka!) przetestowała na prawdę sporo ubrań sportowych. Dlatego poprosiliśmy Adę o to, żeby pokazała, jakie biustonosze sportowe lubi najbardziej i oceniła, który z nich najbardziej pasuje do aktywności fizycznej, którą chcesz zacząć.

Biustonosz sportowy Under Armour w kanarkowym kolorze (testuje dla myfitness.pl Ada Palka)Biustonosz sportowy Under Armour w kanarkowym kolorze (testuje dla myfitness.pl Ada Palka) Biustonosz sportowy Under Armour w kanarkowym kolorze (testuje dla myfitness.pl Ada Palka) Biustonosz sportowy Under Armour w kanarkowym kolorze (testuje dla myfitness.pl Ada Palka)

Biustonosz sportowy Under Armour przyciąga wzrok pięknym, kanarkowym kolorem, który fajnie wygląda właściwie w każdej stylizacji. Dzięki temu, że cała jego konstrukcja jest usztywniona, to świetnie nadaje się do bardziej intensywnych aktywności - biegania, jazdy na rowerze.

Biustonosz sportowy Triumph z panelami z siateczki (testuje dla myfitness.pl Ada Palka)Biustonosz sportowy Triumph z panelami z siateczki (testuje dla myfitness.pl Ada Palka) Biustonosz sportowy Triumph w kanarkowym kolorze (testuje dla myfitness.pl Ada Palka) Biustonosz sportowy Triumph w kanarkowym kolorze (testuje dla myfitness.pl Ada Palka)

Miękki model z łączonych materiałów: bawełny i siateczki. Niestety oceniam go najniżej, bo z tyłu ma tradycyjne zapięcie "stanikowe", które przeszkadza mi w ćwiczeniach na plecach, m.in. w brzuszkach.

Biustonosz sportowy adidas to kultowy model tej marki (testuje dla myfitness.pl Ada Palka)Biustonosz sportowy adidas to kultowy model tej marki (testuje dla myfitness.pl Ada Palka) Biustonosz sportowy adidas to kultowy model tej marki (testuje dla myfitness.pl Ada Palka) Biustonosz sportowy adidas w kanarkowym kolorze (testuje dla myfitness.pl Ada Palka)

Kultowy model biustonosza sportowego adidas należy do ulubionych modeli wielu trenerek, w tym właśnie Ady. Model składa się z dość zabudowanej konstrukcji z przodu, która mocno trzyma biust i z siateczkowych, wygodnych, szerokich ramiączek, które są skrzyżowane na plecach.

Biustonosz sportowy Nike (testuje dla myfitness.pl Ada Palka)Biustonosz sportowy Nike (testuje dla myfitness.pl Ada Palka) Biustonosz sportowy Nike (testuje dla myfitness.pl Ada Palka) Biustonosz sportowy Nike (testuje dla myfitness.pl Ada Palka)

Model Nike podoba mi się ze względu na fajny wzór a'la moro, ale niestety nie układa się dobrze na ciele. Mocno usztywnia, krępuje ruchy, ale może sprawdzi się przy intensywnych aktywnościach kardio.

Więcej o:
Copyright © Agora SA