Biustonosz sportowy Triumph Tri Action Energy N [TEST]

Na początku byłam nastawiona sceptycznie do modelu Triumph Tri Action Energy N. Lubię ćwiczyć w kolorowych stanikach sportowych z jakimś fajnym wzorem. Po założeniu i treningu, nie chciałam go ściągać. Dlaczego?

Biustonosz sportowy New Balance [TEST ADY PALKI]

Wejdź na stronę Ady: adriannapalka.pl , obserwuj Adę na Instagramie i polub na Facebooku

Opinia producenta : Biustonosz sportowy Triumph Tri Action Energy N to model z miękkimi miseczkami bez fiszbin. Miseczki formowane termicznie, uszyte z dość grubego materiału. Szerokie ramiączka nie posiadają regulacji. Boki, tył oraz szerokie połączenie miseczek uszyte z siateczki ułatwiającej skórze oddychanie. Na dole modelu Triumph Tri Action wszyto szeroką taśmę zapewniającą dobre trzymanie biustu. Model Triumph doskonale trzyma biust i jest przy tym niezwykle wygodny.

Cena: ok. 120 zł

Podtrzymanie

Triumph Tri Action Energy N/Ada PalkaTriumph Tri Action Energy N/Ada Palka Triumph Tri Action Energy N/Ada Palka Triumph Tri Action Energy N/Ada Palka

Ten model ma miękkie, uszyte z grubego materiału  miseczki. Plusem jest to, że nie ma fiszbin za którymi nie przepadam, szczególnie w czasie treningu. Na ćwiczeniach muszę czuć, że biust się nie przemieszcza. Szerokie ramiączka nie wrzynają się w skórę. Duży minus za brak regulacji.

Zaskoczyło mnie zapięcie z tyłu, to nietypowe rozwiązanie w stanikach sportowych. Spodziewałam się, że będzie mi przeszkadzać podczas wykonywania brzuszków, ale na szczęście nie odczuwałam dyskomfortu.

Na dole modelu jest wszyta szeroką taśma, która  zapewnia dobre podtrzymanie biustu.

Wygląd

Kiedy pierwszy raz wzięłam go do ręki, pomyślałam: jak ja mam w tym ćwiczyć? Biustonosz wygląda zwyczajnie i prosto. Poza tym niewiele mam w szafie białych staników sportowych.Po założeniu, ku mojemu zaskoczeniu, zaczął mi się podobać.

Po pierwszym treningu byłam mile zaskoczona. Wstawki z siateczki są w dosyć ciekawych miejscach, które podkreślają kształt piersi. Biały kolor podkreśla letnią opaleniznę. Dzięki temu można w nim ćwiczyć bez koszulki w plenerze, na plaży czy siłowni.

Komfort

Triumph Tri Action Energy N/Ada PalkaTriumph Tri Action Energy N/Ada Palka Triumph Tri Action Energy N/Ada Palka Triumph Tri Action Energy N/Ada Palka

Stanik jest niezwykle wygodny i po założeniu dopasowywuje się do ciała. Boki, tył oraz szerokie połączenie miseczek uszyte z siateczki ułatwiają  skórze oddychanie w czasie treningu.

Siateczka na plecach i między miseczkami przepuszcza powietrze i dobrze odprowadza wilgoć, więc dyskomfort w czasie treningu jest zminimalizowany. Biustonosz jest miły w dotyku. Nie wchłania potu, a po praniu nie szarzeje.

Potrzebuję więcej czasu, żeby się do niego przyzwyczaić, ale, jeśli lubicie nietypowe rozwiązania - polecam.

Zobacz wideo
Zobacz wideo

Partner - materiał

zobacz biustonosze triumph

Więcej o:
Copyright © Agora SA