Oriflame Possess - poznaj sekret uwodzenia

Ponadczasowy, hipnotyzujący, uwodzicielski - nowy zapach Possess od Oriflame to połączenie orzeźwiającej słodyczy z kuszącym ylang ylang, który działa zniewalająco na zmysły.

Zapach inspirowany legendą Kleopatry

Kleopatra rządziła jednym z największych państw świata antycznego. Ta niezwykła kobieta zawsze zdobywała to, czego chciała. Nie tylko uniezależniła swój kraj od potęgi Rzymu, ale też rozkochała w sobie jego dwóch najpotężniejszych dowódców - Juliusza Cezara i Marka Antoniusza. Żaden mężczyzna nie był w stanie oprzeć się jej urokowi.

Za legendarną siłą uwodzenia Kleopatry stoi pewien sekret. Królowa Egiptu poznała moc mitycznego zapachu kwiatów ylang ylang - egzotycznej rośliny uznawanej za afrodyzjak od niepamiętnych czasów.

Chcąc odtworzyć tę uwodzicielską esencję Oriflame stworzyło nową wodę perfumowaną Possess z olejkiem ylang ylang.

Kusząca kompozycja

Possess należy do luksusowej rodziny zapachów szyprowych. Od pierwszych chwil zapach uwalnia jasne, owocowo-kwiatowe nuty: soczystego ananasa, delikatnej frezji, połączone z orzeźwiającym grejpfrutem.

Nuty serca są wyczuwalne po 60 minutach, jest to kompozycja kwiatowo-owocowych akordów z wyraźną dominacją zmysłowego ylang ylang, z kusząco słodkimi malinami i wykwintnymi kwiatami pomarańczy.

Na nuty bazy składa się ciepłe drzewo sandałowe ze Sri Lanki, cenna paczula oraz wanilia z Madagaskaru.

Kwiat yliang yliang

Głównym składnikiem perfum jest wyjątkowy kwiat ylang ylang. Zmysłowy olejek z tych kwiatów od wieków używany był jako silny afrodyzjak. Kwiat ylang ylang zawiera w swym składzie związki chemiczne o podobnych właściwościach jak feromony. Nic więc dziwnego, że jego esencja potrafi rozbudzić zmysły i przyciągać uwagę przedstawicieli płci męskiej.

Kreatorki zapachu

Twórczyniami zapachu Possess są dwie światowej sławy kreatorki perfum z Francji: Dora Baghriche-Arnaud i Daphné Bugey. Stworzyły one zapachy dla światowych marek jak: Kenzo, Issey Miyake, Thierry Mugler, Hugo Boss, Max Mara, DSquared2, Versace. Tworząc te perfumy kreatorki czerpały inspirację z początków perfumiarstwa, kiedy to zapachy były czymś wyjątkowym wręcz mistycznym, przypisywano im nadprzyrodzone właściwości.

Zapach zamknięty jest w przepięknym flakonie ozdobionym elementami biżuteryjnymi zaczerpniętymi z ostatnich pokazów mody, a jednocześnie nawiązującymi do starożytności.

Woda perfumowana Possess - cena regularna: 134,90 zł, cena promocyjna: 69,90 zł (od 11 listopada do 22 grudnia).

Kosmetyki Oriflame dostępne są wyłącznie u konsultantów - www.oriflame.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.