F&F Active - zacznij rok na sportowo

Początek roku to czas, kiedy stawiamy sobie nowe cele. Na tej liście często pojawia się chęć poprawienia sylwetki i kondycji. Wytrwać w tym postanowieniu pomoże marka F&F, która przygotowała promocję na nową kolekcję sportową oraz pełny, profesjonalny program treningowy.

F&F Active - komfort podczas ćwiczeń

W damskiej i męskiej kolekcji F&F Active znajdziemy t-shirty, spodnie, kurtki, wygodne buty oraz dodatki. Jest też duży wybór bielizny dla pań: bezszwowe szorty oraz sportowe biustonosze z "oddychającymi" wstawkami będą idealne na fitness czy siłownię. Wszystkie wzory F&F Active wykonane są z dobrej jakości tkanin, zapewniających komfort podczas ćwiczeń.

Osobom, które nie wiedzą od czego zacząć i jak efektywnie realizować swoje postanowienie, w najnowszym magazynie online F&F proponuje program treningowy opracowany przez profesjonalnego trenera. Plan ćwiczeń rozpisany jest na 30 dni i obejmuje 3 treningi w tygodniu, każdy po 30 minut. Wszystkie ćwiczenia - przedstawione w materiałach wideo - można wykonać samodzielnie, również w domu. Magazyn F&F Active dostępny jest na stronie: active.ffmoda.com .

Wybrane wzory ze sportowej kolekcji F&F Active teraz dostępne są 30% taniej. Promocja obowiązuje do 15.01.2014 r. lub do wyczerpania zapasów. Więcej na: ffmoda.com .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.