H&M sport - strój na fitness z sieciówki

Zakup nowego stroju na fitness to jedna z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, jeśli spada ci motywacja do treningów. Zanim wybierzesz się na zakupy, zobacz, jakie ubrania sportowe znajdziesz w H&M.

hm

Seria Athletic to seria przeznaczona do treningu. Ubrania wykonane są z tkanin szybkoschnących, a biustonosze sportowe i spodnie do ćwiczeń mają specjalne wzmocnienia, które zapewniają komfort podczas ćwiczeń.

hm

Ćwicząc jogę potrzebujesz dopasowanych ubrań, które nie krępują ruchów. Bezszwowe spodnie do jogi, usztywnione biustonosze, luźne koszulki i bluzy tworzą kolorową i funkcjonalną kolekcję.

hm

Podczas biegania cenisz sobie wygodę, ale też bezpieczeństwo? Dla ciebie powstały odblaskowe, ergonomiczne i wykonane z lekkich materiałów ubrania. Ponadto spodenki, legginsy, topy, bluzy i kurtki wykonane są z szybkoschnących tkanin i mają pomysłowo rozmieszczone kieszenie.

hm

Wytrzymałe materiały, odpowiednie na każdą pogodę to podstawa dla trenujących na świeżym powietrzu. Ubrania znajdziesz je w ubraniach z serii Outdoor, które dodatkowo zostały zaprojektowane tak, żeby nosić je warstwowo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.