Reebok Dance - kolekcja w rytmie tańca

Kolekcja Reebok Dance została zaprojektowana z myślą o naturalnych ruchach ciała, jakie wykonujemy w czasie tańca. Czerpiąc inspirację z tańca latynoskiego, kolekcja Reebok Dance stanowi połączenie jasnych kolorów i śmiałych detali, z podkreślającymi sylwetkę kobiecym wzorami.

Zastosowana w odzieży technologia PlayDry pozwala na odprowadzanie wilgoci od skóry, nawet podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Warstwowa konstrukcja sprawia, że odzież odpowiada na indywidualne potrzeby każdej kobiety, dostosowując się do jej stylu i do rodzaju treningu.

Reebok Dance - buty Dance Urlead

Obuwie z kolekcji Reebok zapewnia lekką amortyzację, dodatkowo buty pozwalają na większą kontrolę ruchu w czasie niezbędnych skrętów i obrotów. Poziome i pionowe wcięcia w podeszwie zewnętrznej pozwalają na bardziej dynamiczny ruch stopy, a umieszczona w przedniej części buta strefa ForeFoot Grip zapewnia lepszą przyczepność i pozwala na bardziej kontrolowane ruchy.

Funkcjonalna, ale też stylowa kolekcja butów Reebok Dance obejmuje następujące modele: Dance Urlead Mid - stylowy i modny but zainspirowany kultowym modelem Reebok Heritage Freestyle, do którego dodano technologię zapewniającą większy komfort, kontrolę ruchów i równowagę w czasie tańca. Średnia wysokość buta zapewnia równowagę i wsparcie podczas ćwiczeń. Lekkość i bezszwową konstrukcję zawdzięczamy połączeniu technologii 3D FuseFrame z syntetycznymi materiałami, z jakich wykonany jest wierzch buta. Technologia 3D UltraLite zapewnia lekką amortyzację. But posiada wszystkie innowacje technologiczne pozwalające na naturalny ruch stopy w czasie tańca - strefę kontroli skrętów i obrotów, poziome i pionowe rozcięcia w podeszwie zewnętrznej oraz umieszczoną w przedniej części buta strefę ForeFoot Grip zapewniającą lepszą przyczepność.

Kolejnym modelem dostępnym w kolekcji Reebok Dance jest Dance Urlead - niski but, zaprojektowany z zachowaniem miejskiego szyku i z myślą o jeszcze większym zakresie ruchów niż oferuje Dance Urlead Mid. W tym modelu poczujesz się tak dobrze, że zapomnisz o wszystkich ograniczeniach na parkiecie. Dance Urlead zawiera: oddychającą siateczkę, technologię 3D FuseFrame i wierzch buta wykonany z syntetycznych materiałów, technologię 3D UltraLite, strefę kontroli skrętów i obrotów, poziome i pionowe rozcięcia w podeszwie zewnętrznej oraz umieszczoną w przedniej części buta strefę ForeFoot Grip zapewniającą lepszą przyczepność.

Reebok zmienia postrzeganie fitnessu

Stworzenie nowej kolekcji Reebok Dance jest częścią misji marki, której celem jest zmiana sposobu, w jaki ludzie postrzegają oraz definiują fitness. Reebok pragnie również umożliwić kobietom uczestniczenie w bardziej atrakcyjnych formach fitnessu, zachęca je do rozwijania swoich pasji i zaangażowania się w sport w sposób fizyczny, mentalny i społeczny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.