Reebok One Series poprawia komfort biegu

Reebok przedstawia Ones Series, czyli innowacyjną, całkowicie bezszwową konstrukcję buta, zaprojektowana od tyłu do przodu, odzwierciedlają rzeczywisty ruch stopy w trakcie biegu.

Reebok One Series imituje ruch stopy

Kolekcja One Series jest odzwierciedleniem zupełnie nowego podejścia do biegania opartego na innowacyjnej technologii i budowie buta - od tyłu (pięty) do przodu (palców) zamiast od dołu do góry. Buty Reebok One Series składają się z trzech stref imitujących ruchy stopy, które odpowiadają na potrzeby biegaczy w każdej fazie stawiania kroku. Dodatkowo, bezszwowe połączenie poszczególnych elementów buta gwarantuje poczucie niezwykle płynnego biegu.

Nowoczesna technologia zastosowana w butach One Series zawiera 3 odrębne strefy, które odpowiadają na potrzeby biegaczy w każdej z faz biegu:

Strefa 1 - strefa kontaktowa - została wyposażona w miękką piankę, która amortyzuje siłę uderzenia stopy o podłoże.

Strefa 2 - strefa przejściowa - zastosowanie lekkiego kompozytu piankowego zapewnia płynne przejście od pięty.

Strefa 3 - strefa napędowa - wykorzystanie niezwykle responsywnej pianki pozwala na bardziej dynamiczne odbicie stopy w ostatniej fazie biegu.

Te trzy elementy podeszwy (pianki) zostały ze sobą połączone bezszwowo i bez użycia kleju w wyniku procesu formowania tłoczonego (foam fussion). Bezszwowe wnętrze cholewki zapewnia komfort i minimalizuje ryzyko otarć podczas biegu, a unikalny system łączenia części zewnętrznej gwarantuje wsparcie i elastyczność.

Reebok One Series Cushion i Guide

Pierwszymi butami z linii Reebok One Series będą Reebok One Cushion oraz Reebok One Guide, dostępne zarówno ?w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Reebok One Cushion został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort oraz wydajność biegaczom o stopie neutralnej. Reebok One Guide przeznaczony jest natomiast dla lekkich ?i umiarkowanych nadpronatorów. Aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby biegaczy obuwie One Series zostało przetestowane przez najlepszych maratończyków m.in. Alyssę McKaig i Esther Erb.

Reebok One Series odzież

Jako uzupełnienie kolekcji obuwia Reebok zaprojektował kolekcję odzieży One Series. Odzież jest bardzo lekka, dodatkowo w strategicznych miejscach rozmieszczono siateczkę umożliwiającą lepszy przepływ powietrza. Wzory stworzone przez Reebok zapewnią stylowy wygląd bez kompromisów w kwestii funkcjonalności, a odblaskowe elementy sprawią, że nocny trening będzie bezpieczny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.