adidas Supernova Glide 5 - bezpieczne lądowanie podczas biegu

Niezależnie czy przygotowujesz się do pobicia życiówki w maratonie, czy trenujesz wyłącznie dla siebie, w czerpaniu maksymalnej przyjemności z biegania pomoże ci piąta odsłona kultowych butów Adidas - Supernova Glide 5. Łączą one najlepsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu sprawdzą się w każdej nawierzchni i warunkach atmosferycznych.

Adidas Supernova Glide 5 - komfort biegania w każdą pogodę

Komfort i amortyzację gwarantuje umieszczona w podbiciu pięty konstrukcja Formotion. Technologia przypominająca lądowisko dla samolotów umożliwia miękkie, bardziej naturalne opadanie stopy na podłoże .

Optymalną przyczepność i stabilność zapewnia podeszwa Zonemotion wyposażona w gumę Continental. Daje ona biegaczowi kontrolę na każdej nawierzchni i w każdych warunkach pogodowych . Przeprowadzone testy pokazują, że Zonemotion trzyma się lepiej mokrej nawierzchni niż większość podeszw suchej.

Listę technologii, w które wyposażone są buty adidas Supernova Glide 5 uzupełniają: adiPrene, która pochłania siłę uderzenia w fazie kontaktu pięty z podłożem, umieszczona w przedniej części buta adiPrene + umożliwiająca lepsze wybicie oraz system Torsion, zapewniający bardziej płynny proces przetaczania się stopy .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.