W czym na siłownię? Testujemy.

Szukasz motywacji do treningów? Jesienią i zimą rzeczywiście bywa nieco trudniej. Komu nie zdarzyło się choć raz posłużyć wymówką w rodzaju: dziś nie mam energii, zostaję w domu? A może nowy strój na siłownię Cię zachęci?

Dołącz do nas na Facebooku

Raz na jakiś czas, testujemy dla Was nowe linie różnych marek, by na własnej skórze sprawdzić, czy rzeczywiście są wygodną opcją. Dziś opowiemy o propozycji firmy Reebok. Sprawdzamy zestaw z kolekcji ZigTech.

Top jest wygodny, ma wbudowany biustonosz, więc jeśli wybierzemy odpowiedni rozmiar, to nie musimy się martwić o dodatkowe zabezpieczenie podczas treningu. Sylwia Kryśkiewicz z Warszawy sprawdziła to na siłowni.

- Jestem kobietą, więc nie ukrywam, że poza wygodą, sporą uwagę zwracam na wygląd tego, co noszę, nawet podczas treningu - uśmiecha się. - Top Reeboka podoba mi się przede wszystkim ze względu na oryginalny malinowy kolor, który nie jest zbyt rażący, ale też nie nudzi czernią - mówi Sylwia.

Spodnie z kolekcji ZigTech są prosto skrojone, mają niewiele wspólnego z obcisłymi leginsami.

- Dla mnie to jest akurat idealne rozwiązanie, bo w luźnych dresowych spodniach źle się czuję podczas treningu, a zbyt obcisłych też nie lubię nosić na siłowni - mówi Sylwia.

Przetestowaliśmy też buty ZigTech, które już zdążyły zasłynąć ciekawą, zygzakowatą podeszwą. Sami producenci mówią o nich tak: - Efektywna podeszwa ZigNano w kształcie zygzaka sprawi, że buty Reebok ZigFly są lekkie i zapewniają odpowiednią wentylację podczas treningu.

Faktycznie, na brak przewiewu narzekać nie można, do tego są tak lekkie, że podczas treningu siłowego mamy wrażenie, że jesteśmy na boso. Co z bieganiem? Kwestia gustu i ewentualnych kontuzji. My przetestowaliśmy je zarówno na bieżni, jak i w terenie. Podeszwa buta jest dość wysoka ale lekka. Podczas biegu buty układają się bardzo naturalnie, są giętkie.

Cena:

1. top - Premier Zig Long Bra Top (K10538) - 229 PLN

2. kurtka - Sport Cotton Jacket (K10361) - 229 PLN

4. spodnie - ZigTech Pant (O42589) - 249 PLN

A buty - Reebok Premier ZigFly (J81454) - 399 PLN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.