Testujemy strój na siłownię!

Dobry plan treningowy to jedno, a wygodny i bezpieczny strój, to drugie. Jeśli często trenujesz na siłowni, chodzisz na zajęcia fitness i biegasz, warto mieć w swojej szafie kilka kompletów. Wczoraj sami przetestowaliśmy jeden z nich.

Po to, żeby podczas treningu czuć się komfortowo, warto postawić na wygodny strój, który będzie przylegał do naszego ciała, ale nie opinał go zbyt mocno. Najlepiej wybrać materiał, który odprowadza pot na zewnątrz, dzięki czemu nie musimy trenować w przepoconym topie.

W przypadku kobiet jedna kwestia jest priorytetowa: bezpieczne i wygodne ułożenie piersi. Dlatego często sięgamy po staniki sportowe. Top z nowej kolekcji marki adidas, seria adidas TECHFIT?, faktycznie zadbał o tę kwestię. Jest idealnie dopasowany do kobiecych kształtów i nie wymaga zakładania dodatkowego stanika sportowego. Sylwia Kryśkiewicz, która na siłowni spędza kilka godzin tygodniowo, sprawdziła to na własnej skórze.

- Rzeczywiście, materiał idealnie opina ciało. Nie czuję się za mocno ściśnięta, ale tam, gdzie trzeba, czuć stabilizację - mówi.

Sam producent zapewnia o jeszcze innych zaletach produktu:

- Odzież TECHFIT? ma jeszcze inną zaletę. Zapewniając odpowiednią kompresję, przyspiesza regenerację mięśni i pozwala na zwiększenie wytrzymałości. Dokładne dopasowanie, gwarantuje wsparcie tam, gdzie tego najbardziej potrzebujesz. Top wykonano z miękkiej tkaniny CLIMALITE?, która aktywnie odprowadza ciepło i pot z powierzchni skóry. Komfort ćwiczeń zapewniają brak szwów i drobne marszczenia pod biustem.

Dostępne są również spodenki z serii adidas TECHFIT?.

- Do tej pory nie ćwiczyłam w takich obcisłych spodenkach, zawsze wydawało mi się, że swobodniej czuję się w luźniejszych. Teraz jednak widzę, że dzięki temu dokładnie widzę jak układają się moje kolana podczas treningu, nie mam skrepowanych ruchów - mówi Sylwia.

Więcej o: