Trening na masę też może być stylowy!

Kobiety lubią zajrzeć do sklepu sportowego i kupić sobie fajny top czy wygodne leginsy. Twierdzą, że nowy strój jeszcze bardziej motywuje do treningu. Dlatego i mężczyźni powinni się czasem skusić na nowy zestaw.

Dołącz do nas na Facebooku

"Na siłownię zakładam stary, porwany T-shirt, w którym już nie chodzę i to samo ze spodenkami czy butami" - mówi większość Panów. Błąd! Bo strój na siłownię to nie tylko wygląd, ale przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo.

Podczas treningu warto mieć na sobie strój, który nie krępuje ruchów, ani nie przeszkadza w wykonywaniu ćwiczeń. Jeśli pracujesz intensywnie i dajesz z siebie wszystko, to wiesz, że bez potu się nie obejdzie, dlatego tak istotna jest wentylacja. Dziś przedstawiamy najnowszą propozycję firmy adidas: Clima 365.

- Dzięki szybkoschnącej odzieży i profesjonalnemu obuwiu z systemem ClimaCool?, możesz skoncentrować się wyłączenie na realizowaniu założeń treningu tak, aby Twój wysiłek przyniósł oczekiwane efekty - mówią producenci.

Zacznijmy od koszulki adidas 365 Tee. Podnosi ona komfort ćwiczeń, dzięki zastosowaniu systemu wentylacji ClimaCool?, zapewniając tym samym odprowadzanie potu z powierzchni skóry. Trójkątna wstawka na plecach zapewnia jeszcze lepszą wentylację w miejscach, które narażone są na przegrzanie. Równie ważny jest design koszulki oraz jej granatowy kolor, którego uniwersalność docenisz łącząc go z dowolnymi dodatkami.

Aby ułatwić pełny zakres ruchów przy ćwiczeniu dolnych partii ciała, adidas zaprojektował spodenki Clima 365 Short. Zastosowano w nich system ClimaCool? ze strategicznie rozmieszczonymi wstawkami z przepuszczającej powietrze siatki, dzięki czemu przyjemne uczucie chłodu nie opuści Cię nawet w trakcie intensywnego wysiłku. Spodenki posiadają funkcjonalne kieszenie w bocznych szwach oraz regulowaną ściągaczem talię.

Strój treningowy możesz dopełnić zakładając buty adidas Buty CC Experience Trainer. Podeszwa została zaprojektowana z myślą o zachowaniu maksymalnej elastyczności, a jej szeroka podstawa gwarantuje pełną stabilność przy ćwiczeniach, gdzie szczególnie ważne jest zachowanie równowagi. Specjalna, niepozostawiająca śladów guma sprawdzi się na każdej powierzchni treningowej. O odpowiednią wentylację stóp zadba system ClimaCool?, dzięki któremu nawet najdłuższy trening będzie przyjemnością! Energetyczna kolorystyka oraz oryginalna podeszwa butów CC Experience Trainer sprawi, że z pewnością zostaniesz dostrzeżony - to Ty będziesz wyznaczał trendy na sali gimnastycznej.

Końcowy efekt treningu  to wynik włożonego wysiłku oraz skutecznej motywacji i zapału do ćwiczeń. W ich rozbudzaniu i podtrzymywaniu pomoże Ci kolekcja adidas Clima 365.

Ceny: Koszulka adidas 365 Tee - 129 zł. Spodenki Clima 365 Short - 149 zł. Buty adidas Buty CC Experience Trainer - 349 zł. Więcej na adidas.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.