Przygotuj się na sezon bikini! Znamy szybki i zdrowy sposób na uzyskanie świetnej sylwetki

Sezon bikini zbliża się nieubłaganie. Teraz jest najlepszy czas na to, aby zacząć przygotowywać swoją sylwetkę na lato. Podpowiemy ci jak w zdrowy i szybki sposób pozbyć się zbędnych kilogramów.

Odpowiednia dieta

Pamiętaj, że tzw. 'diety cud' lub głodówki nie sprawią, że w tydzień lub dwa pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Nawet gorzej - mogą sprawić, że przybędziesz na wadze oraz doznasz uszczerbku na zdrowiu. Do odchudzania trzeba podchodzić racjonalnie i z głową. Dzięki programowi MissJa na lato stosowanie zdrowej diety jeszcze nigdy nie było tak proste! Co 7 dni będziesz dostawać dopasowany do ciebie jadłospis i listę zakupów. Jeśli do tej pory zrobienie obiadu w 20 minut, czy śniadania w 5 wydawało ci się niemożliwe, teraz przekonasz się, że gotowanie nie musi zabierać ci mnóstwa czasu. Do wyboru masz m.in. dietę wege, wege z rybą, bezmleczną, max oraz bezglutenową. To najlepiej oceniana i najprostsza dieta online w Polsce!

Opieka dietetyka

OdchudzanieOdchudzanie Pixabay

Jeśli chcesz, aby stosowana przez ciebie dieta powiodła się w 100%, warto zasięgnąć porady u specjalistów. W ramach programu MissJa na lato będziesz mogła skorzystać z nielimitowanego kontaktu z zespołem wykwalifikowanych dietetyków. Na każdą twoją wątpliwość czy pytanie odpowiedzą drogą mailową w mniej niż 24h, nawet w weekendy! Dla osób, które potrzebują porady na żywo, jest możliwość odbycia czatu, aktywnego w poniedziałek i piątek w specjalnie wydłużonych godzinach - do 18 lub 19!

Plan treningowy

Sama dieta to nie wszystko. Jeśli chcesz widzieć efekty, do zdrowego odżywiania musisz dołączyć także ćwiczenia. Specjalnie przygotowany z myślą o lecie 2019 zestaw treningów pomoże ci w zdobyciu wymarzonej sylwetki. Masz do wyboru 3 poziomy treningu. Każdy z nich zawiera opis i animacje przedstawiające, jak wykonać poprawnie dane ćwiczenie. Nie musisz chodzić na siłownię i zaopatrzyć się w dodatkowe sprzęty - wszystko możesz wykonać bez wychodzenia z domu. Świetnym uzupełnieniem planu treningowego w ramach MissJa będą treningi wideo, aż w 4 kategoriach: Mega Spalanie, Modelowanie, Modelowanie Plus i Body&Mind.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.