Ta gwiazda fitness zdradza ile cardio musisz robić, by schudnąć

Trenerka celebrytów - Simone De La Rue zdradziła, jak długo i jak często powinno się wykonywać trening cardio, jeśli zależy ci na zgubieniu zbędnych kilogramów.

Według trenerki:

Kiedy próbujesz schudnąć, chcesz skupić się na podniesieniu rytmu serca, osiągnięciu stanu spalania kalorii". Powinieneś starać się robić od 20 do 30 minut intensywnego cardio prawie codziennie, aby zobaczyć wyniki.
 

Istotne jest również to, jakie cardio wykonujesz. Możesz wybrać dowolne cardio, od biegania po jazdę na rowerze. Może to być nawet taniec! On też liczy się, jako trening. To wyjątkowa forma ćwiczeń, podczas której bawisz się i spalasz kalorie. Nie dość, że pracuje całe twoje ciało, to w dodatku, kiedy uczysz się choreografii stymulujesz do pracy mózg. Musisz być cały czas skupiona i "obecna". 

 

Wybierz, więc cardio idealne dla siebie. Takie, które nie będzie męczarnią, tylko aktywnością dającą ci satysfakcję. W taki sposób szybko zobaczysz efekty. Trenuj minimum 3 razy w tygodniu, naprzemiennie - raz siłowo, raz wytrzymałościowo. I nie zapominaj, że w procesie odchudzania najważniejsza jest dieta. Bez deficytu kalorycznego, nawet przy intensywnych treningach, nie uzyskasz efektów swojej ciężkiej pracy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.