Przez dwa miesiące stosowałam plan dietetyczny Myfitness.pl. Efekt jest zaskakujący!

Jakiś czas temu Myfitness.pl postanowiło stworzyć wyjątkowy poradnik "8 tygodni do wymarzonej sylwetki". Postanowiłam sprawdzić na własnej skórze czy działa i jakie efekty można z nim osiągnąć. Sam e-book wykonany został z największą starannością. Oprócz informacji dotyczących diety znajdziemy w nim mnóstwo porad od Ambasadorek Myfitness.pl. Zobaczcie co się zmieniło po dwóch miesiącach.

Co znajdziemy w poradniku? 

Zacznę może od tego, że jest to pierwszy taki poradnik wydany jako e-book w Polsce. Dotychczas podobne książki mogliśmy kupić w księgarniach, a „8 tygodni do wymarzonej sylwetki” możemy pobrać bezpośrednio na nasz komputer. Głównym założeniem tego e-booka jest ściśle określony plan dietetyczny, który ma nam pomóc osiągnąć wymarzoną figurę. Oprócz tego w poradniku znajdziemy takie rzeczy jak:

- test czy jesteśmy uzależnieni od cukru,

- porady dietetyczne Ambasadorek Myfitness.pl,

- mnóstwo przepisów na zdrowe koktajle i przekąski do pracy,

Tak czy inaczej, to co napisałam powyżej, to tylko garstka tego, co jeszcze znajduje się w poradniku. Większość tych informacji jest naprawdę bardzo przydatna, jeżeli chcemy zmienić coś w naszym planie żywieniowym.

Jak wygląda dieta w poradniku „8 tygodni do wymarzonej sylwetki”?

Specjalnie dla Myfitness.pl dietę na 8 tygodni ułożyła Hanna Stolińska-Fiedorowicz, dietetyk kliniczny Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej, ekspert Instytutu Żywności i Żywienia. Ta informacja od razu wzbudziła moje zaufanie, bo nie oszukujmy się, ale kiedy jesteśmy na jakiekolwiek diecie, to ważne jest by została ona ułożona przez kogoś, kto się na tym zna najlepiej.

W ciągu całego dnia poradnik Myfitness.pl proponuje nam liczbę 1800 kalorii. Mnie taka liczba w zupełności wystarczyła, a dodam, że poza przestrzeganiem diety trenowałam 3 razy w tygodniu. Poniżej pokażę wam, jak wygląda przykładowy dzień takiej diety:

przykładowy jadłospisprzykładowy jadłospis Myfitness.pl

Dużym ułatwieniem w planie dietetycznym jest dokładny opis, co należy wykonać krok po kroku. Kolejna ważna informacja, to czas, w którym jesteśmy w stanie przygotować każde z dań. Dzięki temu możemy zaplanować sobie dokładnie ile czasu musimy poświęcić, na przygotowanie posiłku.

Co się zmieniło po stosowaniu 8 tygodniowej diety? 

Kiedy nie byłam na określonej diecie, to zdarzało mi się zapominać o zjedzeniu posiłku. Dzięki temu poradnikowi przygotowywałam sobie wszystkie dania na cały dzień, a przez to jadłam regularnie, co jest bardzo ważne, kiedy chcemy schudnąć. Tak naprawdę w ogóle nie nastawiałam się na zrzucenie określonej liczby kilogramów, ale przez te dwa miesiące udało mi się zrzucić dwa kilogramy!

Moja sylwetka zbytnio się nie zmieniła, ale zauważyłam, że mam bardziej płaski brzuch, szczuplejsze nogi i ręce. Moje ciało stało się bardziej jędrne. Dodam jednak, że poza stosowaniem diety regularnie trenowałam, dlatego poza zgubioną tkanką tłuszczową zauważyłam także przyrost mięśni.

Przez 2 miesiące stosowałam plan dietetyczny Myfitness.plPrzez 2 miesiące stosowałam plan dietetyczny Myfitness.pl Myfitness.pl

Ambasadorki w poradniku "8 tygodni do wymarzonej sylwetki"

W żadnym innym poradniku czegoś takiego jeszcze nie było! Poza planem dietetycznym znajdziemy w nim również porady Ambasadorek Myfitness.pl takich jak: Zosia Ślotała, Sylwia Nowak, Natalia Jakuła czy Kasia Oleśkiewicz. Dziewczyny doradzają nam jak przeprowadzić detoks, jak pozbyć się oponki na brzuchu i wiele, wiele innych. 

Jeżeli tak jak ja chcecie zmienić coś w swoim trybie życia to cały poradnik "8 tygodni do wymarzonej sylwetki "znajdziecie TU

Więcej o: