3 rzeczy, które powinny znaleźć się w Twoim śniadaniu, by podkręcić metabolizm i wspomóc odchudzanie

Jeśli starasz się schudnąć, posłuchaj mądrej rady i absolutnie nie rezygnuj ze śniadania. Spraw, aby ten pierwszy posiłek stał się Twoją tajną bronią w walce o szczupłą sylwetkę. Chcesz zjeść zdrowe śniadanie, realizując przy okazji marzenie o zrzuceniu kilku kilogramów? Dzięki tym produktom, użytych do przygotowania swojego śniadania, skutecznie wprowadzisz swój metabolizm na najwyższe obroty.

Jedząc na śniadanie omlet lub tosty, posmaruj je masłem orzechowym! Uczestnicy pewnego eksperymentu naukowego, którzy jedli z rana orzeszki ziemne i masło orzechowe, mieli wyższy poziom peptydu YY, który pobudza organizm do wydzielania hormonu sprawiającego, że czujesz się dłużej najedzona. Pamiętaj jednak, by wybierać masło zrobione w 100 procentach z orzechów oraz nie przesadzić z jego ilością. Dwie łyżki masła orzechowego to aż 200 kalorii.

masło orzechowemasło orzechowe pinterest.com materiały partnera pinterest.com materiały partnera

Lubisz zaczynać dzień od zdrowego smoothie? Koniecznie dodaj do niego odżywkę białkową! Pierwszy posiłek dnia bogaty w białko, zapewni Ci uczucie sytości na cały poranek.

smoothiesmoothie pinterest.com materiały partnera pinterest.com materiały partnera

Jeśli nie przepadasz za jedzeniem śniadań, pij rano kawę kuloodporną. Daje ona kopa i energię na kilka godzin, hamuje łaknienie, co sprawia, że ma coraz więcej zwolenników wśród osób odchudzających się. Należy jednak pamiętać, że Bulletproof coffee to nie jest pełnowartościowy posiłek, a tak duża ilość tłuszczu nakazuje skomponować pozostałe posiłki tak, aby całodniowy jadłospis dostarczył nam wszystkiego co niezbędne.

kawa kuloodpornakawa kuloodporna pinterest.com materiały partnera pinterest.com materiały partnera

Zobacz więcej produktów, które ułatwią Ci odchudzanie:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.