5 napoi ze Starbucksa, które mają mniej niż 100 kalorii!

Niestety do tej listy nie zalicza się karmelowe Frappuchino z bitą śmietaną, ale w ofercie kawiarni znajdziesz kilka takich napoi, które mają mniej niż 100 kalorii.

Często będąc na diecie zapominamy o tym, że nawet zwykła kawa z mlekiem ma sporo kalorii. Kiedy wybieramy taką z syropem i bitą śmietaną naszemu organizmowi dostarczamy ponad 500 kalorii! Ta liczba robi naprawdę wrażenie. Okazuje się, że w Starbucksie znajdziemy napoje, które mogą być dietetyczne. Sprawdź, które z nich możesz pić bez obaw. 

Napoje w Starbucksie do 100 kalorii

1. Mrożona kawa

Czarna kawa z kostkami lodu to zaledwie 60 kalorii. Pamiętaj, że jest to liczba kalorii samej kawy bez mleka i cukru. 

2. Orzeźwiające napoje - Starbucks Refreshers

Sok owocowy w połączeniu z zieloną kawą daje nam ulubionego orzeźwiającego drinka. W zależności od smaku kalorie rozkładają się następująco Berry Hibiscus (60 kalorii), Cool Lime (45 kalorii) i Truskawka Acai (80 kalorii).

3. Karmelowe Frappuccino 

Możesz je wypić i dostarczyć tylko 100 kalorii, ale pod jednym warunkiem: mleko powinno być odtłuszczone, a syrop bez cukru. Dodatkowo musisz zapomnieć o bitej śmietanie. 

4. Mrożona waniliowa latte

Zawiera tylko 60 kalorii, pod warunkiem, że pijesz ją na odtłuszczonym mleku i syropie bez cukrowym. 

5. Mango Juice

W zależności od rozmiaru możesz zmieścić się w liczbie 100 kalorii. Niestety w tym wypadku duże Mango Juice odpada, ale to w wersji Tall i Grande jest jak najbardziej ok. Dla jeszcze większego "odtłuszczenia" napoju możesz wybrać mniej tłuste mleko. 

Zobacz też: Żelki DIY, czyli prosty przepis na fit słodkości, które dodają energii

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.