Jazda na rowerze. Ile można schudnąć?

Zgrabna pupa i piękne nogi? Jest na to prosty i przyjemny sposób - jazda na rowerze! Ile można schudnąć jeżdżąc regularnie? Sprawdźcie!

Dlaczego warto jeździć na rowerze?

Jazda na rowerze to przyjemny sposób na efektywne spalanie kalorii. Wielkim plusem jest to, że jadąc na zakupy, do pracy, czy na spotkanie z koleżanką dbasz jednocześnie o swoją figurę! Regularne korzystanie z roweru bardzo mile cię zaskoczy! Rower jest w modzie, bo warto prowadzić zdrowy tryb życia i troszczyć się o swoją kondycję.

Efekty codziennej jazdy na rowerze

Jazda na rowerze kształtuje nogi i pupę. Dzięki niej poprawiamy pracę i wydolność całego organizmu. Poprawia się praca naszego układu krążenia i układu oddechowego, co wpływa na efektywność także pozostałych treningów. Korzystanie z roweru na co dzień jest doskonałym sposobem na piękne i zgrabne nogi.

Ile spalamy kalorii podczas jazdy na rowerze?

Podczas 1h intensywnego treningu wykonujemy około 4000 obrotów i spalamy średnio 600 kalorii! Co więcej, odciążamy stawy kolanowe oraz kręgosłup, dzięki temu możemy jeździć dłużej, niż np. biegać, co oznacza więcej spalonych kalorii. Dokładnie tyle samo kalorii spalasz trenując na rowerze stacjonarnym.

Przyjemnie i skutecznie! :)

WIĘCEJ PORAD ZNAJDZIESZ  TUTAJ .

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.