SmartFood - zbilansowana dieta w proszku

- Produkty SmartFood są innowacyjną, wysokiej jakości żywnością funkcjonalną z kategorii produktów i diet niskokalorycznych. Powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie naukowców - takie informacje można znaleźć o diecie SmartFood. Czy dieta w proszku może być zdrowa?

Zbilansowana dieta to klucz do sukcesu

Diety w proszku zazwyczaj stosowane są w leczeniu otyłości, niektórzy wprowadzająwybrane posiłki do swojej codziennej diety.

Kluczem do skutecznego odchudzania jest ujemny bilans energetyczny! Głównym problemem podczas odchudzania pozostaje zawsze to, jak utrzymać dietę przez odpowiednio długi czas tak, by uzyskać oczekiwany spadek masy ciała.

Produkty z kategorii diet niskokalorycznych, w tym SmartFood, w łatwy sposób pozwalają zmniejszyć energetyczność posiłków, przy odpowiednim zbilansowaniu makro i mikro składników odżywczych. Skutkuje to bezpiecznym obniżeniem masy ciała, odbywającym się poprzez redukcję tkanki tłuszczowej.

Usuwanie któregoś z ważnych składników odżywczych w diecie jest często większym ryzykiem, niż zyskiem. Może być także niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego dieta SmartFood opiera się na kompleksowo przygotowanych, prostych i szybkich do przyrządzenia daniach, które zawierająpotrzebne organizmowi składniki odżywcze, witaminy i składniki mineralne. Gwarantujemy w ten sposób zdrowie i doskonałe samopoczucie.

Smarfood. Dieta w proszkuSmarfood. Dieta w proszku Smarfood. Dieta w proszku Smarfood. Dieta w proszku

SmartFood - powiedz stop nudnym posiłkom

W produktach SmartFood stosowanych jest także kilka rodzajów białek: roślinne-pozyskiwane z grochu, soi, zbóż i kukurydzy, mleczne oraz białka jaj. To powoduje, że produkty stają się różnorodne smakowo, a sama dieta mniej monotonna.

SmartFood oferuje również stałe posiłki (makarony, omlety i placki). Daje to komfort psychiczny odchudzającym się, gdyż mogą jeść normalnie wyglądające i smakujące dania. Przejście na dietę nie musi być drastyczną zmianą.

Czy dieta w proszku może być zdrowa?

Produkty SmartFood powstają z zastosowaniem naturalnych surowców poddanych procesom suszenia powietrzem lub liofilizacji. Dzięki temu zachowują wszystkie wartości odżywcze, są trwałe oraz spełniają wszystkie rygorystyczne normy. Pakowanie odbywające się wodpowiednich warunkach powoduje, że długo zachowują trwałość bez zastosowania konserwantów, wzmacniaczy smaków i składników ze źródeł GMO.

SmartFood proponuje kilka programów odchudzania łączących niskokaloryczne posiłki wysokobiałkowe, zbilansowane zamienniki posiłków uzupełnione o regularne, dietetyczne dania.

Produkty marki są obecnie dostępne w sklepach Rossmann oraz w sklepach internetowych www. smartfood.sklep.pl

Szczegółowe informacje na temat oferty i programów żywieniowych, znajdują się na stronie:  smartfood.pl

Materiały partnerów

zobacz żywność organiczną

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.