Odchudzanie z Brzezińskimi [TRZECI TYDZIEŃ]

Dwa pierwsze tygodnie z dietą Fit and Eat i treningami Brzezińskich były ciężkie, trudno było się przyzwyczić do nowych nawyków.? Teraz kiedy mija trzeci tydzień, śmiało mogę powiedzieć że nie mam problemu z odmawianiem sobie czegoś, czego nie powinnam jeść. Chociaż miałam mały kryzys.

PAULINA ODCHUDZA SIĘ Z BRZEZIŃSKIMI. SPRAWDŹ: PIERWSZY TYDZIEŃ , DRUGI TYDZIEŃ .

Centymetrów ubywa!

Kiedy przechodziłam na dietę Brzezińskich, obawiałam się, że nie sprostam i nie będzie efektów (to moja pierwsza przygoda z dietą w pudełkach). Podeszłam do tej akcji bardzo poważnie, przestrzegałam więc godzin posiłków i nigdy nie opuściłam żadnego treningu.

We wtorek spotkałam się z Joanną Brzezińską na wspólnym treningu. Joasia zmierzyła mnie i okazało się, że w dwa tygodnie zgubiłam: biust - 1 cm, talia - 3 cm, brzuch - 2 cm, biodra - 1 cm, udo - 1 cm. To mnie bardzo zaskoczyło, ponieważ kiedy sama mierzyłam się wychodziło na to, że ani centymetra mi nie ubyło (najwyraźniej muszę opanować sztukę mierzenia się). Podczas spotkania Joasia sprawdziła też, czy ćwiczenia wykonuję prawidłowo. Na szczęście tak, więc postanowiłyśmy nakręcić filmiki z treningu. To spotkanie dodało mi pewności siebie i sprawiło, że zaczęłam cieszyć się z efektów, a nie tylko myśleć o tym, czego sobie muszę odmawiać.

 

Dieta Szyca, Małaszyńskiego i Ibisza - Fit and Eat Brzezińskich dba o sylwetki polskich aktorów.

Mały kryzys

Pisałam ostatnio o tym, że mam trudność z ograniczeniami, które narzuca mi dieta. Tak było do czwartku. Kiedy szłam do szkoły nagle, nieoczekiwanie naszła mnie ochota na czekoladę. Nic dziwnego, trzeci tydzień mija, a ja nie zjadłam nic słodkiego. To nie mały wysiłek dla kogoś, kto ma słabość do słodyczy! Chęć na czekoladę była tak silna, że postanowiłam jej nie ignorować i zjadłam batonika. Więcej grzechów nie pamiętam.

Porcje nie wydają mi się już tak małe jak na początku, tortilla z kurczakiem czy ryba w sezamie stały się moimi ulubionymi daniami. Niestety dalej nie polubiłam się z kremem z zielonego groszku, a kiedy widzę gołąbka z tofu zaczynam tęsknić za tradycyjnymi gołąbkami mojej mamy. ??Przede mną ostatni tydzień. Ciężki, bo z każdej strony będą kusiły makowce, ciasta drożdżowe, pierniczki. Trzymajcie kciuki!

Ćwiczenia, które wykonuje Paulina znajdziesz na stronie: brzezinscytrenuja.pl

Dieta Pauliny to Catering Dietetyczny Fit and Eat .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.