Akcja 5 kilo mniej: "Jestem na początku nowej, bardzo ekscytującej przygody"

Tadam! Udało się! Dziś, na ostatnim ważeniu u Moniki Miszelskiej z Perfect Diet okazało się, że osiągnęłam w końcu zaplanowane 5 kg mniej!

Zobacz, jak wyglądało odchudzanie Agnieszki!

Chudnięcie zajęło mi ponad 2 miesiące i zapewne wielu z Was powie, że "5 kg w 2 miesiące to mało", i że można w tym czasie zrzucić więcej, ale mi nigdy nie zależało na szybkiej utracie kilogramów. Nigdzie się nie spieszę i nie odchudzałam się ani na wesele, ani na wakacje, zrobiłam to po to, by nauczyć się jeść zdrowo, wyrobić sobie nowe przyzwyczajenia i dalej żyć według mądrych zasad. To nie była tylko dieta, to początek zupełnie nowego stylu życia!

Od 16 września straciłam 5 z 59 kilogramów (z analizy składu ciała wynika,że straciłam głównie tłuszcz, którego udział procentowy zmalał z 31,3% do 25,7%). W talii ubyło mi 7 cm, a w biodrach 3 cm. Efekt jest taki, że muszę kupić sobie kompletnie nowy zestaw ubrań i wyjątkowo, ten wydatek cieszy mnie ogromnie!

Bardzo chwalę sobie możliwość spotkań z Panią Moniką Miszelską z Perfect Diet , ponieważ nie tylko rozjaśniła mi w głowie w temacie zdrowego odżywania, ale również wpływała na mnie motywująco.

Kiedy zaczynałam akcję "5 kg mniej", w najśmielszych wizjach nie wyobrażałam sobie, że 2 miesiące zmienią tak dużo w moim życiu. Słyszałam wiele o tym, że człowiek potrzebuje 31 dni, żeby przyswoić sobie nowe zwyczaje, ale nie wierzyłam za bardzo w tę teorię... A teraz sama jestem dowodem na jej działanie i na to, że w miesiąc można przestawić się całkowicie na nowy sposób myślenia i odżywiania. Co najlepsze, ten czas był naprawdę przyjemny i nie wymagał zbyt wielu wyrzeczeń, dość płynnie przeszłam od menu składającego się głównie z ciastek i pierogów, do sałatek warzywnych i wartościowych przekąsek. Cóż, najtrudniejszy jest pierwszy krok, potem jest już coraz łatwiej!

To oczywiście nie jest koniec mojej przygody ze zdrowym odżywianiem, jestem raczej na początku nowej, bardzo ekscytującej przygody, dzięki której czuję się i wyglądam lepiej. Zamierzam pracować nad sobą dalej, uzbrojona w nową wiedzę i ogromną motywację.

dieta

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.