Akcja pięć kilo mniej: "Jest mnie coraz mniej"

Kolejny tydzień odchudzania  Perfect Diet za mną. Chyba najspokojniejszy jak dotąd, ponieważ i gotowanie i zakupy opanowałam na tyle, żeby nie biegać co chwilę do sklepu po jakiś nagle brakujący składnik, a moja spiżarnia jest uzupełniana na bieżąco.

Agnieszka to posiadaczka jednego męża, jednego dziecka i 5 kilogramów za dużo. Ma za sobą kilka zmagań z różnymi dietami, z których każde kończyło się albo niepowodzeniem albo efektem jo jo. Agnieszka w końcu chce nauczyć się, jak jeść zdrowo i smacznie, a przy tym schudnąć. Co tydzień będzie pisać, jak jej idzie odchudzanie z cateringiem Perfect Diet . Oto dziewiąty odcinek naszego cyklu.

Śledź postępy Agnieszki na bieżąco!

Nie planuję już dań z kartką w ręku tylko gotuję na wyczucie, pilnując jedynie, żeby nie używać zbyt dużych ilości tłuszczu i do każdego dania dokładać rozmaite świeże lub gotowane warzywa. Kasze, makaron razowy i brązowy ryż weszły na stałe do mojego menu, staram się też co najmniej dwa razy w tygodniu przygotowywać dania z rybami.

Następne ważenie mam dopiero za dwa tygodnie, więc trudno mi ocenić postępy na tym polu, ale "na oko" jest mnie coraz mniej. Mam nadzieję, że kiedy 27 listopada wejdę na wagę, wskaże ona upragnione 54 kg i tym samym uda mi sie osiągnąć cel tej akcji - "5 kg mniej".

Dzięki ćwiczeniom i masażom moje ciało stało sie zdecydowanie mniej "rozlazłe", a mi samej dużo łatwiej pokonywać nawet duże ilości schodów bez zadyszki. To bardzo miła odmiana, po miesiącach zalegania na kanapie przed telewizorem.

Nie trenuję jakoś szaleńczo, ponieważ nie lubię wyciskać z siebie siódmych potów, ani nie bardzo mam na to czas, ale godzinę co drugi dzień udaje mi się wygospodarować na umiarkowanie intensywne ćwiczenia w domu. Codziennie też jeżdżę na rowerze treningowym i sprawia mi to dużą przyjemność.

Gdy zaczynałam ten program, myślałam, że 5 kg uda mi sie zrzucić w ciągu miesiąca, ale chociaż mija już drugi, a ja dopiero osiągnęłam 4 kg, to czuję się wspaniale, pełna energii i wiary w to, że zmieniam właśnie swój styl życia na dobre i nigdy już nie wrócę do niekorzystnego sposobu odżywiania.

dieta

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.